POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.12.2010, 14:30:21] • Świnoujście

Paweł Sujka przewodniczącym rady. Zobacz film!

Paweł Sujka przewodniczącym rady. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na pierwszej sesji VI kadencji radni złożyli ślubowanie. Sesję poprowadziła - jako najstarsza w radzie - Krystyna Dulnik. Później na przewodniczącego wybrany został Paweł Sujka i tym samym przejął obowiązki prowadzenia sesji.

W poprzedniej kadencji przewodniczącym rady był Zbigniew Pomieczyński, który tym razem do rady się nie dostał. Przewodniczącym rady został Paweł Sujka, pracownik Żeglugi i trener Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin. Jego kandydaturę zgłosiła Joanna Agatowska.



O tym, że Paweł Sujka zostanie przewodniczącym informowaliśmy już wcześniej. Niektórzy radni szeptali, że jego wybór wcale nie jest przesądzony bo głosowanie będzie tajne i niektórzy radni "mogą wywinąć numer" swojemu koledze.



Okazało się jednak, że było inaczej i P. Sujka przy 14 głosach "za" został przewodniczącym. Dwa były przeciw, jeden się wstrzymał, a trzy głosy były nieważne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 83, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 83

Gość • Środa [08.12.2010, 19:56:24] • [IP: 84.135.140.***]

Milo popatrzec na takiego sympatycznego Radnego, gratulacje!!

Gość • Sobota [04.12.2010, 21:38:34] • [IP: 93.94.188.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.12.2010, 22:10:26] • [IP: 217.97.193.***]

[IP: 79.184.243.***]Parasol - wiesz oczywiscie co to parasol.Miał nad sobą rozpostarty bardzo duzy parasol wiadomej organizacji. Nie bądzmy dziecmi, gdyby chcieli to zrobiliby z nim to co by chcieli tak jak to zrobili po cichu z prawdziwymi partiotami.No i ten skok przez płot" motorówką".

Gość • Piątek [03.12.2010, 17:43:00] • [IP: 79.184.243.***]

...do ip 193-No cóż jednym z przywilejów demokracji (a o nią własnie pan elektryk Prezydent walczył) jest to że możesz pisac i mówić co myslisz w wolnym kraju. Nie miejsce i czas Tobie oceniac jego madrość.Dla mnie facet ma pełen szacunek za to co zrobił, nie bał sie tylko jawnie wszystko robił.

Gość • Piątek [03.12.2010, 16:44:23] • [IP: 92.42.117.**]

Ten człowiek dużo zdziała. Mam nadzieje, że nigdy, przenigdy nic nie będzie dla niego ważniejsze od dobra ludzi biedniejszych od przecietnych. I ze dzięki nimu będzie mniej narkomanów. Narkusi są i będą. . jednakże w momencie gdzie zamykacie MDK dla akrobatów, bo nie mają żadnych pokazów, robicie z nich np: narkomanów. Ponieważ Ci ludzie mają więcej czasu wolnego, który jakoś trzeba zastąpić czymś rozrywkowym, szczególnie w zime(...)

Gość • Piątek [03.12.2010, 15:52:54] • [IP: 217.97.193.***]

[IP: 79.184.243.***]Elektryk takiego bajzlu na kółkach przez ten czas narobil, że szkoda gadac.To był cyrk na kółkach a nie prezydentura tego mundrca jewropejskiego.

Gość • Piątek [03.12.2010, 15:08:20] • [IP: 46.113.214.***]

wiki dajło karateka idź trenuj dzieci i młodzież a nie polityka w głowie

Gość • Piątek [03.12.2010, 14:46:42] • [IP: 79.184.243.***]

...a dlaczego" bramkarz' nie może być na szczycie Rady??Żadnej pracy wstydzic sie chyba nie trzeba. Przeciez elektryk byl Prezydentem Polski i czy stało sie coś złego?

PZPR żyje jeszcze • Piątek [03.12.2010, 14:10:12] • [IP: 93.94.190.***]

To bardzo smutne: tow.Dulnik utrzymuje sie niezależnie od zmian ustroju, a dawnego była propagatorką. Świnoujście byłoby w innym miejscu, ale wciąż mamy to samo towarzystwo towarzyszy i towarzyszek. To nie jest bez znaczenia. To są stare nawyki, to są stare układy i" rączka, która rączkę myje".

Gość • Piątek [03.12.2010, 13:51:17] • [IP: 192.168.100.**]

Gratulacje Pawełku !!:)

Gość • Piątek [03.12.2010, 12:12:10] • [IP: 85.230.224.**]

Pawel, gratuluje Ci serdecznie :)

Gość • Piątek [03.12.2010, 11:54:57] • [IP: 80.245.187.**]

tak jest, PALERMO było dyskoteką z pokojami na godziny!

Gość • Piątek [03.12.2010, 11:42:41] • [IP: 77.114.246.**]

ale banda idiotów wypisuje te komentarze!!?!?! Ludzie nie znacie tego człowieka a klepiecie w tą klawiaturę byle by Wasz komentarz się ukazał. Dla informacji: PALERMO było kiedyś dyskoteką!!

Gośćsmutny • Piątek [03.12.2010, 09:51:45] • [IP: 178.238.250.**]

Na czerwonej wyspie bez zmian, ubole i ich współpracownicy trzymają się mocno.

Gość • Piątek [03.12.2010, 09:49:56] • [IP: 77.17.86.***]

Teraz Pawełku nastała dla ciebie prawdziwa próba, czy dasz radę i czy się do tego wszystkiego nadajesz. Życzę sukcesu

Gość • Piątek [03.12.2010, 09:45:43] • [IP: 83.21.75.**]

Dla pieniędzy zrobi wszystko, to nie dzielny samuraj, jak mogłoby się wydawać, ale wykidajło z domu schadzek. Tak lubił tę robotę, że kiedy przypadała mu nocna zmiana na promach, płacił kolegom żeby wzięli dyżur na promie za niego. Miał szczęście, że pospieszył się z maturą, bo tej nowej już nie dałoby się tak zdać, jak dało się zdać starą.

Gość • Piątek [03.12.2010, 09:29:40] • [IP: 217.97.193.**]

nie zartujcie, naprawdę stał na" bramce " w Palermo, ludzie z sld, czy Wy naprawdę juz samodzielnie nie potraficie mysleć, ma być zgodnie z dradycją mierny ale wierny...no obciach totalny!!

Gość • Piątek [03.12.2010, 07:56:39] • [IP: 78.131.222.**]

radny bezradny

Gość • Piątek [03.12.2010, 07:45:11] • [IP: 217.97.193.***]

czyżby o bramce napisał" przyjaciel Dareczek"?? hehehe on też tam stał. A lat temu to bylo ho ho ho. wyaje mi się, że żadna praca nie hańbi a stać na straży porządku to już tymbardziej.

Gość • Piątek [03.12.2010, 06:29:36] • [IP: 83.21.20.***]

Pan Paweł stał na bramce w Palermo?Coś niesamowitego.A myślałem, że to jakiś intelektualsta?Musisz się drogi P.Pawle wykazać.

Gość • Czwartek [02.12.2010, 22:14:06] • [IP: 195.117.222.***]

Trzeba przyznać, że to był nokaut. Świnoujskie sld bez mydła wydymało radnych opozycyjnych, obnażając przy okazji ich poziom moralny, ich małość. Kupili ich nawet nie za garść srebrników a za niderlandy. Oczywiście, , co poniektórzy zagłosowali i będą głosować jak im sldi zagra, gdyż są szantażowani swoją przeszłością, ale po co się pchali do Rady? Chyba tylko po to aby pokazać, że są większymi szmatami niż powszechnie się uważało.

Gość • Czwartek [02.12.2010, 22:12:29] • [IP: 195.117.222.*]

Do [IP: 80.245.176.*] wiewióry w sldowie są trendy

Gość • Czwartek [02.12.2010, 22:00:57] • [IP: 195.117.222.*]

PORAŻKA

Gość • Czwartek [02.12.2010, 21:59:58] • [IP: 195.117.222.*]

ZAGŁADA

Gość • Czwartek [02.12.2010, 21:47:02] • [IP: 92.42.118.***]

SLD to kontynuacja PZPR.A co to znaczy ten skrót rozszyfrował kiedyś Moczulski.Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji.

Oglądasz 1-25 z 83
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■