POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.05.2011, 13:52:30] • Świnoujście

Traktor wystraszył konia

Traktor wystraszył konia

fot. Sławomir Ryfczyński

Na ulicy Słowackiego, przy budynku Ośrodka „Złoty Kłos” traktor OSiR-u wystraszył klacz ciągnącą bryczkę. Na szczęście bryczką nie jechali żadni turyści.

Traktor wyjechał nagle przed konia. Spłoszone zwierzę wpadło na pobliski murek uszkadzając bryczkę, z której odpadło przednie koło. Uszkodzone zostało również zawieszenie wozu. Na bryczce poza dorożkarzem nie było innych osób.

Traktor wystraszył konia

fot. Sławomir Ryfczyński

Dorożkarz zdążył tak wymanewrować bryczką, by nie uszkodziła zaparkowanego w pobliżu auta.
Dorożkarze apelują do kierowców, by jeździli po mieście ostrożniej.

Na miejsce przyjechała policja.


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 72

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:41:29] • [IP: 46.134.36.***]

ROZWALAJA MNIE TE TEKSTY GDYBY NIE BYLO CHETNYCH NIE BYLO BY BRYK SA JAKIE SA LEPSZE I GORSZE A PRZECIEZ NA SILE NIKT NIE ZOSTAJE WSADZONY NA PRZEJAZDZKE KTO Z KIM TO WOLNA AMERYKANKA A ZE CALE MIASTO * W SEZONIE ROZPIER... TO INNA SPRAWA !!

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:31:50] • [IP: 89.77.185.*]

Widziołem to, kuń był pijany!!

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:31:19] • [IP: 178.238.251.***]

Konie nie powinny jeździć po ul.Wojska Polskiego i innych ruchliwych ulicach...to stres dla koni ale i dla kierowców aut.Tam jest taki tłok, do tego co jakiś czas" wypadnie" jakis pieszy...koszmar! Już były wypadki...i tylko brakuje, żeby koń ucierpiał...za co, za głupotę ludzi?!

ryynio • Poniedziałek [23.05.2011, 19:26:42] • [IP: 83.249.19.***]

traktorzyscie udalo sie zwalic konia z powrozu, co by bylo jakby na murku ktos siedzial? te konie nie sa stworzone do skakania, to typowe konie pociagowe, taki wyskok mógl spowodowac zlamanie nogi i wyladowanie w rzezni...a potem w miesnym jako kabanos

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:22:18] • [IP: 93.94.188.***]

I JESZCZE JEDNO. NASZA KOCHANA WŁADZA MIEJSKA OGRANICZYLA PORUSZANIE SIE DOROZKAMI DO KILKU ULIC. EWENEMENT W SKALI KRAJU. W CIECHOCINKU, ZAKOPANEM I INNYCH MIASTACH DOROŻKI STOJĄ W CENTRUM, I NIKOMU TO NIE PRZESZKADZA.

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:18:28] • [IP: 93.94.188.***]

CALY ROK GÓWNO SIĘ DZIEJE A JAK PRZYJDZIE LATO TO ZMURKIEWICZ ROZPIEPRZY CAŁĄ DZIELNICE NADMORSKĄ I JEST JEDEN WIELKI BAJZEL. I TAK CO ROKU. JAKBY NIE MOŻNA BYLO NP. PROMENADY ZROBIĆ JESIENIĄ CZY WIOSNĄ. DLATEGO WSZYSCY SPIEPRZAJĄ DO MIĘDZYZDROJÓW. A ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ TO JESZCZE KWIATKI SADZI. OT CALE SLD

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 19:08:57] • [IP: 188.93.189.***]

oraj pole na traktore

Maślankiewicz • Poniedziałek [23.05.2011, 18:58:04] • [IP: 213.186.90.*]

Nie róbcie sobie jaj z poważnych rzeczy. Takie spłoszone bydlę to naprawdę jest wyjątkowe zagrożenie. Kiedyś byłem na spacerze z moją Heleną i jakiś nieodpowiedzialny typek huknął mojej babie z korkowca przed samą paszczą. Ludzie! Co się wtedy działo? Hela wydarła takimi zajebistymi susami, że nawet dwóch strażników miejskich nie dało rady jej dogonić. Takie tarasy z piwem przed nowymi apartamentowcami na promenadzie to brała na dwa skoki. Kilka stolików z parasolami przeciągnęła spod Albatrosa aż do kina śp. Klubowego. Nawet fajnie wyglądało, jak na tej bazaltowej kostce ulicy Piłsudskiego wyginała takie łamańce, jakich by się nie powstydzili najlepsi akrobaci. Szpagaty i salta łamane w krzyżu dostały w protokole komisji same piątki. Z trudem udało się ją opanować dopiero przy wjeździe na plac Wolności, jak poszła płaskim ślizgiem na czerwonych światłach. Ale potem i tak przez całą noc trzeba było ją uspokajać pęczkami koniczyny i lucerny, a na łeb zarzucić czarną płachtę. Takie spłoszone bydlę to żywioł.

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:53:49] • [IP: 80.245.191.***]

znajomi moi wzeli taką furkę przejechac się z dziecimi, po 300m z niej uciekli nie mogli wytrzymać tego odoru mowili ze najpierw wozą nimi gnuj a potem ludkow -sory turystow

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:21:04] • [IP: 80.245.182.**]

A może by tak DOROŻKARZE zaczęli jeździć BOCZNYMI DROGAMI, a nie tam gdzie jest duży ruch !!

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:18:52] • [IP: 80.245.185.***]

dorozki moga byc tylko zeby byly zadbane bo wole piekna dorozke niz wachac smierdzace spaliny samochodzaze smierdzace spalinowcy won won i jeszcze raz won z nad morza,

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:16:01] • [IP: 92.42.116.***]

stają juz przy promenadzie smrod uryny straszny kto na to pozwolil!

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:09:43] • [IP: 92.42.114.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 18:06:10] • [IP: 217.97.193.***]

Biedny koń i ta pożal się pseudo dorożka to jest WÓZ OGUMIONY a nie żadna dorożka te paskudztwa powinni już dawno pogonić a właścicieli zmusić do większego szacunku i dbałości o konie, które biedne muszą te paskudne wozy ciągnąć

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:59:29] • [IP: 88.156.232.***]

dobre dobre) ) I Z KARATA RAZ W TEN TRAKROR...))))

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:55:18] • [IP: 83.21.149.***]

Koń wystraszył traktor ;D

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:36:09] • [IP: 80.54.123.**]

Kilka ciosów karate i traktor martwy?

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:35:15] • [IP: 83.25.245.***]

aaa i jeszcze jedno! wybudowac na łunowie droge/deptak na plaże i wszystkie doroszki tam przenieść!! NO ALE JAK TO TAK?? JAK TO?? PLAŻA NA PRAWOBRZEŻU?? JAK TO??

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:33:15] • [IP: 83.25.245.***]

hmmm a ja sie pytam czemu nie mozna zamontować w samochodzie glosnego tłumika, a traktory moga smigac po miescie mimo tego ze hałasują gorzej niż auto bez żadnego tłumika?

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:32:58] • [IP: 80.245.178.*]

to są cyrki

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:32:04] • [IP: 178.238.249.**]

IP 226 tak głupio gadasz, bo oczywiście dorożki znasz tylko z artykułów u admina.A dziwnym trafem przez ostatni tydzień to już trzeci artykuł o dorożkach i jak tu nie podejrzewać konkurencji o nagonkę?

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 17:19:22] • [IP: 92.42.117.***]

dorożkarze apelują ! co za cyrk. weźcie tym koniom zwróćcie wolność, to jest XXI wiek.

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 16:49:58] • [IP: 46.134.36.***]

TAK TAK ZLIKWIDOWAC RYNEK BRYCZKI A LUDZIE NA PEWNO ZNAJDA PELNO PRACY W TYM MIESCIE HEHE

Gość • Poniedziałek [23.05.2011, 16:22:52] • [IP: 88.156.232.***]

A dlaczego SuperRadny nie uratował konia ?? I z karata raz w ten traktor. ..

ZNAFCA • Poniedziałek [23.05.2011, 16:22:22] • [IP: 95.129.225.***]

PROPONUJE WPROWADZIC ZAKAZ DLA SAMOCHODOW BO PLOSZA KONIE.DZIEKI TEMU POZBEDZIEMY SIE TEZ PROBLEMU Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I TYM SPOSOBEM ROZWIAZEMY 2 PROBLEMY ZA 1 RAZEM

Oglądasz 26-50 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■