POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.10.2012, 10:46:25] • Świnoujście

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

Potrzebują tysiąc złotych na operację pieska

fot. Sławomir Ryfczyński

Suczka, która trafiła właśnie do Schroniska, ma nowotwór szczęki. Placówka zbiera pieniądze na jej operację. Liczy na wasze wsparcie.

Zaniedbana i chora jamniczka należała do osoby z Warszowa. Pieska odebrano. Jest już w schronisku. Je tylko miękkie rzeczy, bo ma nowotwór szczęki. Lekarze ocenili, że można to zoperować i suczka ma szansę normalnie żyć. Schronisko zbiera na to teraz pieniądze. Potrzeba około tysiąca złotych – na operację, leki, dojazdy.

Pieniądze można wpłacić na konto schroniska - PKOBP S.A. 19 1020 4867 0000 1902 0056 9822 albo przynieść do placówki.

- Liczymy na wasze wsparcie – mówi Alina Celniak, która kieruje schroniskiem.- Naprawdę przykre, że wcześniej nikt nas nie powiadomił, że na Warszowie jest taki piesek. Już dawno byśmy go zabrali właścicielowi i byłby leczony.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Ul. Karsiborska 14
72-600 Świnoujście

z dopiskiem "Na ratowanie suczki"

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Niedziela [07.10.2012, 20:08:53]

komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 101

Gość • Niedziela [07.10.2012, 09:21:53] • [IP: 87.58.145.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [07.10.2012, 09:09:38] • [IP: 80.245.180.**]

podejrzewam ze juz tysiac zebrany, czas napisac zeby juz nie wplacac pieniazkow - watpie aby to uczyniono im wiecej tym lepiej

Gość • Niedziela [07.10.2012, 08:38:57] • [IP: 80.245.184.***]

Zycie ludzkie ratujcie

Gość • Niedziela [07.10.2012, 03:20:02] • [IP: 92.42.118.***]

To, dlaczego nie usypiać ludzi? Bardzo smutne:(

Gość • Niedziela [07.10.2012, 00:17:48] • [IP: 80.245.178.**]

A ja słyszałam że weterynarz na Sikorskiego koło Arniki za darmo wykonuje zabiegi weterynaryjne. Coś tu śmierdzi!?

Gość • Sobota [06.10.2012, 22:44:14] • [IP: 178.238.249.***]

Może dowiem się, czy pies, który przychodził na rynek przy ul. Grunwaldzkiej jeszcze żyje? On również potrzebował pomocy, ale nie mieścił się w" kryteriach " WIELKIEJ PANI KIEROWNIK. Nie zapomnę tej bezdusznej kobiecie tego, że odmówiła pomocy choremu i porzuconemu zwierzakowi. Nie uwierzę też, że bezinteresownie chce pomóc jamnikowi. Dla niej to tylko kolejny interes.

Gość • Sobota [06.10.2012, 22:37:40] • [IP: 80.245.184.**]

Zycie, to nie tylko jest szczescie ale i cierpienie. Jezeli mozna jej pomoc to nalezy to zrobic ! W przyrodzie nie ma przypadku, jestesmy ludzmi, Ten psiak przynosil chwile radosci wiec i my mu dajmy kilka chwil bez bolu na koniec

Gość • Sobota [06.10.2012, 22:23:04] • [IP: 92.42.114.***]

:((

Gość • Sobota [06.10.2012, 22:04:41] • [IP: 88.156.234.**]

szacun dla marka z odesse ja tez przeleje moze nie tak duza kwote ale wielki szacun dla ciebie

Gość • Sobota [06.10.2012, 20:39:16] • [IP: 92.42.117.**]

Propozycja uśpienia nie ma niczego wspólnego z nienawiścią, to jedynie przejaw troski i chęci ulżenia zwierzakowi w cierpieniach. Trzeba kochać, a przede wszystkim rozumieć zwierzaki by świadomie złożyć taką propozycję i trzeba wielkiej odwagi by podjąć decyzję. Jedyną która zwierzakowi może pomóc i jest humanitarna. Łatwo być małolatem z infantylnym podejściem uczłowieczającym zwierzaki i proponować zwierzakowi ból kosztownej operacji która jego los jedynie pogorszy, a nie poprawi. Niestety takie są efekty braku wiedzy i kierowanie się jedynie infantylnymi uczuciami a nie wiedzą, troską i prawdziwą chęcią pomocy. Ale takie już czas, w którym ważniejsze są proste uczucia, nie podparte wiedzą, a których efektem jest przynoszenie cierpienia tym którym chciało się pomóc.

Gość • Sobota [06.10.2012, 20:15:48] • [IP: 84.155.251.**]

Jestem weterynarzem od 20 lat i uwazam, ze ten przypadek powinniem zostac poddany eutanazji.Przykre ale prawdziwe...To juz nie milosc, pies bedzie cierpial.

rbn • Sobota [06.10.2012, 19:59:03] • [IP: 80.245.188.**]

brzmi brutalnie, ale chyba lepiej tego tysiaka przeznaczyc na chore dzieci itp...

Gość • Sobota [06.10.2012, 19:54:41] • [IP: 80.245.185.***]

Dlaczego w tylu ludziach tyle nienawiści? Jeśli nie chcecie nie przekazujcie pieniędzy, ale po co te komentarze o uśpieniu psa, albo o obrzydliwym zdjęciu. Takie jest życie i nie zawsze wszystko wygląda pięknie. Raz Ty pomożesz, a innym razem może ktoś pomoże Tobie.

Gość • Sobota [06.10.2012, 19:46:41] • [IP: 92.42.117.**]

"Marek z Odense • Sobota [06.10.2012, 18:03] • [IP: 79.138.173.**] Przelałem 500zł, ok, stać mnie. I co z tego?Chcę pomóc temu zwierzakowi w męczarniach" - zdajesz sobie sprawę, że właśnie zafundowałeś temu zwierzakowi dalsze cierpienia? Ból operacji, leczenie pooperacyjne, masę stresów i cierpienia z których będzie doświadczał do końca swych dni, a pies ma już 13 lat, więc długo nie pożyje, ale pożyje w męczarniach. Jedyne humanitarne rozwiązanie to uśpienie. Trudna i ciężka decyzja ale każdy prawdziwy miłośnik zwierząt, a nie wypaczony bambizmem dzieciak, by ją podjął, właśnie dla dobra zwierzęcia.

Gość • Sobota [06.10.2012, 19:39:22] • [IP: 93.94.185.***]

Żal dla komentarza 06.10.2012 godz 18:03 Pracowałem tam wykorzystuje śie chore psy aby grać na ludzkim sumieniu i zarobić wyłonczńie dla swojego interesu.Piesek i tak zostańie zakopany.

Gość • Sobota [06.10.2012, 19:26:46] • [IP: 92.42.116.***]

Proszę się nie kłócić, jeśli są osoby, którym na tym zależy i dadzą swoje pieniądze, to w schronisku mogą być nawet złote klatki. Ale niech nie będzie tak, jak z kościołem: ludzie dają pieniądze na kościół a potem żądają od państwa na przychodnię czy szpital. Wtedy wara!

KTOŚ • Sobota [06.10.2012, 18:28:31] • [IP: 93.94.191.***]

UKŁONY DLA TYCH CO POMAGAJĄ !!

Marek z Odense • Sobota [06.10.2012, 18:03:49] • [IP: 79.138.173.**]

Przelałem 500zł, ok, stać mnie. I co z tego?Chcę pomóc temu zwierzakowi w męczarniach. Zwierzęta mogąliczyć tylko na nas!!

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:44:33] • [IP: 88.156.234.**]

Idiotyzm! Po co usypiać tego psa? Nie pomyśleliście ze technologie używane do leczenia zwierząt często są wykorzystywane do leczenia ludzi. Leczenie tego psa może przyczynić się do rozwoju nauk medycznych. Choćby dzięki temu że jakiś test bedzie mozna przeprowadzić... Wielu ludzi powie ze jest wiele wielodzietnych rodzin i im się należy wsparcie, ale prawda jest taka, że oni są sami winni! Jak się nie ma pieniędzy to nie należy się stukać bez ograniczeń! Państwo nie powinno łożyć na takie osoby! Cyga nie namnożą dzieci i żyją z pieniędzy podatników i to są ludzie godni pomocy? Nie oceniajcie tylko pomóżcie jeśli macie dobre serce!

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:42:42] • [IP: 95.129.225.***]

biedna:(

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:38:40] • [IP: 88.156.234.**]

Do Pani, Pana, IP: 62, 69- 255 Najrozsądniejszym wyjściem jest uśpienie Ciebie.Skąd wiesz czy Ty właśnie jesteś potrzeby, na świecie, jesteś tego pewny?Takich ludzi, którzy mówią, o humanitaryźmie, jak Ty, trzeba uśpić i spokój święty. a, jak nie chcesz pomóc, nie pisz takich rzeczy.

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:14:59] • [IP: 82.113.121.***]

mam nadzieje ze *osoby*ktore nie potrafia i nie chca pomuc temu zwierzakowi nigdy nie zachoruja na raka i nie beda potrzebowaly wspolczucia i pomocy. ...

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:07:07] • [IP: 109.243.224.**]

piesek ma na imię SARA I MA 13 lat i nie wiem czy warto leczyć ponieważ właściciele są nie odpowiedzialni a nie dawno miała usuwany guz na brzuchu.

Gość • Sobota [06.10.2012, 17:05:11] • [IP: 31.61.222.***]

PROSZE O POMOC DLA TEGO PSA JA JUZ ZASILILAM KONTO SCHRONISKA. SAMA MAM PSA KTORY MA RAKA. JEST PO DWOCHM OPERACJACH I MA SIE DOBRZE

Gość • Sobota [06.10.2012, 16:59:42] • [IP: 178.37.166.***]

Duże uznanie dla właściciela tego portalu.

Oglądasz 26-50 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■