POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.04.2008, 16:31:08] • Świnoujście

Co jest z oczami pracowników szpitala?

Co jest z oczami pracowników szpitala?

fot. Sławomir Ryfczyński

Część pracowników nowego szpitala uskarża się na ból i pieczenie gałek ocznych. Podejrzewają zapalenie spojówek. Nie wiadomo co może być tego przyczyną.

Kierownictwo szpitala nic nie wie na temat dolegliwości niektórych pracowników. Oni sami prosili aby nie ujawniać ich personaliów ani nawet oddziału, na jakim pracują.

- Nie wiemy czy to przez jakieś środki czyszczące, a może przez farbę, którą pokryto ściany?, wentylację? – mówią pracownicy. – Fakt jest jednak taki, że oczy nas pieką i bolą. I to nie jedną osobę, ale kilka, które pracują w szpitalu. Dlatego sądzimy, że to nie może być przypadek.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [28.04.2008, 23:52:28] • [IP: 217.97.199.*]

No niestety winna leży po stronie Dyrekcji Szpitala /brak nadzoru/Komendanta Ogrodowczyka, budowniczych: doktorostwo Kozłowskich, kier. tech. inż. Kamińskiego/wszechwiedzącego/.Mam propozycję rozgonić tę klikę na cztery wiatry jeszcze dorzucić do" paczki" księgową" pociągającą", podstarzałą sekretareczkę Komendanta Szpitala. Mam nadzieję, że nowy Dyrektor Pan Dariusz Guziak przejrzy na oczy, bo inaczej też go będą piekły i łzawiły a i nieraz popłacze.i długo nie popracuje.

Gość • Piątek [25.04.2008, 15:54:54] • [IP: 88.156.233.***]

za moje bule niech im oczy powypadaja

Gość • Środa [23.04.2008, 23:52:01] • [IP: 83.21.53.**]

Przejrzeli na oczy i z wrażenia oślepiło ich?

Gość • Środa [23.04.2008, 22:00:11] • [IP: 92.42.119.***]

Hmm...ja lezalam w szpitalu tydzien i nic mnie nie boli:P

Gość • Środa [23.04.2008, 18:16:39] • [IP: 212.160.162.**]

Przychodzi baba do okulisty i rozbiera się. Co pani robi !! - wrzeszczy przestraszony okulista - ja jestem okulistą, proszę sie nie rozbierać. Jednak baba zdjęła barchany, wypięła się na doktora, i mówi: Oooooo, widzi Pan doktorze? Ja mam tutaj takie farfocle, i jak je szarpnę to mi z oczu łzy lecom.

Gość • Środa [23.04.2008, 15:00:46] • [IP: 92.42.117.***]

oczy pracowników to temat zastępczy a prawdziwe problemy te zwykłe przyziemne jak np.brak koszy na śmieci lusterek aby pacjent mógł się ogolić, szatni dla personelu i pacjentów, windy która ciągle się zacina, fatalnego oznakowania na karteczkach tym prasa powinna się zająć

Gość • Środa [23.04.2008, 14:01:36] • [IP: 217.97.193.***]

Też mi się to przytrafiło, nie ruszam kończyną a ten mnie nawet nie dotknął, stwierdził, że mi nic nie jest, do domu. .. a może na ostrym dyżurze okulista siedzi ?

Gość • Środa [23.04.2008, 09:29:07] • [IP: 92.42.116.***]

Ale wraca, czy to takie trudne do zrozumienia?

Gość • Środa [23.04.2008, 09:12:04] • [IP: 212.160.162.***]

A myslalem ze personel wychodzi po 8 - 12 godzinach.

Gość • Środa [23.04.2008, 07:55:51] • [IP: 92.42.116.***]

Gościu z 22.28 a skąd wiesz, że pacjentów nie bolą oczy? Leżą krótko, idą do domu i nie porozumiewają się między sobą.Po prostu każdy może traktować swoją bolączkę jako indywidualną przypadłość nie kojarzoną z pobytem w szpitalu.A poza tym personel jest tam już 3 miesiące, pacjenci z reguły wychodzą po tygodniu.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 23:24:45] • [IP: 217.97.193.**]

mnie też piekły by oczy jak bym patrzył na swoją pensję!

Gość • Wtorek [22.04.2008, 22:33:47] • [IP: 80.245.187.**]

sie jedzie po kosztach i maluje gowniana farba z chin, ktorej kropla mozna wytruc karaluchy w calej kuchni, to pozniej trzeba sie liczyc z tym, ze ludzie beda dostawac zapalenia oczu i obrzeku gardla a najlepszym wypadku, w gorszym chociazby astmy.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 22:29:40] • [IP: 88.156.233.***]

hahah w tym szpitalu sa glaby a nie lekarze przywiozla mnie karetka i nie moglem wyprostowac nogi to mi powiedzieli ze mi nic nie jest i zebym poszedl do domu co pozniej sie okazalo gdy przyszedlem do przychodni ze trzeba operowac kolano zal

Gość • Wtorek [22.04.2008, 22:28:44] • [IP: 217.97.193.**]

Przepraszam z tego co przeczytałem to pieczenie i ból oczu ma personel ale pacjeńci nie nazekają?i to jest dziwne?

Gość • Wtorek [22.04.2008, 22:05:53] • [IP: 217.97.199.*]

Nie chrzań koleś jak nie jesteś w temacie.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 22:02:31] • [IP: 88.156.232.**]

Wszystkie ciekawe pytania dotyczące budowy szpitala nalezy kierować do pana dariusz Śliwińskiego (PO) obecnego prezesa Uzdrowiska Świnoujście który do końca lutego nadzorował budowę właśnie tego szpitala. Ciekawe czemu tak szybciutko uciekł z budowy? może jego też bolą oczka tyle że w uzdrowisku może szybciej jego bolączki przeminą...

Elio • Wtorek [22.04.2008, 21:55:40] • [IP: 212.160.162.**]

Nowe pomieszczenia należy intensywnie wietrzyć, bo współczesne materiały nie wydzielają oparów obojętnych dla zdrowia. Zresztą, tak na prawdę certyfikaty bezpieczeństwa to lipa. Producenci i tak robią co chcą i jak chcą, bo nikt w Polsce nie chroni zdrowia i kieszeni konsumenta.

tedi • Wtorek [22.04.2008, 21:50:35] • [IP: 80.245.190.***]

łójesu!!Adranowski krzys a być dyrektorem? hahah ciekawe co na to jego zona>??no i te młode pielęgniarki...hehe

Gość • Wtorek [22.04.2008, 21:46:19] • [IP: 88.156.233.***]

za Adranowskiego sprzedano wiele nieruchomości, szybciej go przywita cba.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 21:24:14] • [IP: 92.42.112.***]

Nowe sztuczne oświetlenie jazyniowki strasznie padaja na wzrok

Gość • Wtorek [22.04.2008, 21:09:07] • [IP: 80.245.190.*]

Skoro dyrektorem ma byc dr Adranowski / akurat może trafic gdzie indziej, bo CBA robi Ruski stadion/ to wałki musiały byc niezłe. Dlatego ten kadydat bardzo sie na to stanowisko nadaje.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 20:53:03] • [IP: 217.97.193.***]

odpowiada inspektor nadzoru !!

Gość • Wtorek [22.04.2008, 20:42:46] • [IP: 80.245.185.***]

to niech zrobią ekspertyzę i przestancie pier******* skoro to moze byc z d. wyjęte skoro nie ma nawet autentycznych poszkodowanych!

ROSOMAK • Wtorek [22.04.2008, 20:39:07] • [IP: 93.94.184.***]

Ale wy jesteście porąbani jak kiolo gwożdzi. Rzucą wam byle bzdurę a tu podniecenie sięga zenitu. A MOżE TERRORYśCI WYSYPALI WAGLIKA ?Stado palantów.

Gość • Wtorek [22.04.2008, 20:11:57] • [IP: 217.97.193.**]