POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [02.08.2021, 18:18:06] • Polska

Biedronka zaprasza na szkolne zakupy. Każdy uczeń znajdzie w sklepach sieci coś dla siebie

Biedronka zaprasza na szkolne zakupy. Każdy uczeń znajdzie w sklepach sieci coś dla siebie

fot. Organizator

Wakacje w pełni, ale nie zmienia to faktu, że niebawem rozbrzmi pierwszy wrześniowy szkolny dzwonek. Uczniowie jeszcze nie myślą o powrocie do klas, ale ich rodzice już rozglądają się za elementami wyprawki. W tym roku Biedronka przygotowała szeroką ofertę produktów szytych na miarę każdego ucznia, dostępną od 2 sierpnia w sklepach. I jak zwykle w sieci Biedronka - w doskonałych cenach.

Na myśl o powrocie do szkoły uczniowie reagują na różne sposoby. Część z nich z ekscytacją spisuje listę potrzebnych rzeczy, czekając na ponowne przekroczenie progu budynku. Inni, w ferworze wakacyjnych uciech, o szkole pomyślą dopiero pod koniec sierpnia. Jedno jest pewne – każdy musi się do tego odpowiednio przygotować, dlatego Biedronka już dziś startuje z ofertą artykułów szkolnych, dopasowanych do różnych typów uczniów i ich potrzeb. A oto szczegóły.

Młoda aktywistka
Młoda aktywistka dba o przyrodę zarówno w domu, jak i szkole i nigdy nie robi sobie od tej troski wakacji. Kocha zwierzęta oraz jest członkiem kółka przyrodniczego. W jej plecaku znajdziemy linię ekologicznych akcesoriów szkolnych LOOZ eco dostępnych w Biedronce, a wśród nich: zeszyty i bruliony z papieru pochodzącego z recyklingu (3,49 zł/szt.) oraz teczkę z niebielonej chemicznie tektury (2,79 zł/szt.).

Meloman

Nie wychodzi z domu bez słuchawek oraz podśpiewuje, gdy odrabia lekcje. Odgaduje nazwę wszystkich piosenek po jednej nutce i śpiewa w chórze. Viki Gabor to jego idolka, dlatego w tym roku wybierze produkty Interdruk z kolekcji sygnowanej jej nazwiskiem: zeszyty ze stylowymi okładkami (A5/60; 1,79 zł/szt.) lub wygodny brulion (A4/80; 5,99 zł/szt.). Daty klasówek i…koncertów Viki, zaznaczy w szkolnym kalendarzu (A5/352; 22,99 zł/szt.).

Współczesna Maria Skłodowska-Curie

Tak jak Maria Skłodowska-Curie, pragnie zostać laureatką Nagrody Nobla. Kocha przedmioty ścisłe, dlatego na świat patrzy jak na zbiór reakcji chemicznych. Do olimpiady z fizyki i chemii przygotowuje się już teraz, w wakacje, dlatego z chęcią skorzysta z oferty Biedronki dostępnej od 2 sierpnia, wybierając produkty z linii Oxford. W kołozeszycie liczącym aż 100 stron (19,99 zł/szt.) będzie sporo miejsca do analiz. Nie przejdzie obojętnie również obok kosmicznej kolekcji z nieziemskimi motywami (piórnik-saszeta 17,99 zł/szt.).

Kibic

Sport to zdrowie, a zdrowy uczeń to dobry uczeń. Uczeń typu „Kibic” jest kapitanem drużyny na zajęciach z wychowania fizycznego i uczęszcza na wszystkie sportowe zajęcia pozalekcyjne. W wolnym czasie gra w piłkę na boisku, ogląda mecze i chce być jak Robert Lewandowski, dlatego stawia również na zdrową dietę. W lunchboxie zawsze ma warzywa, a w plecaku zeszyty, plan lekcji, czy teczkę z sylwetkami polskich piłkarzy (2,79 zł/szt. lub zest.).

Retro girl

Mimo, że lata 80. kojarzy tylko z opowieści oraz z książek o historii, to kocha ten czas i styl. Nosi dzwony oraz uwielbia przymierzać ubrania mamy z lat jej młodości. Wie, co w modzie piszczy i kocha muzykę z lat 80., dlatego do swojego plecaka z chęcią wrzuci produkty marki Kayet od Biedronki, które nawiązują stylistyką do tego czasu. Piórnik-saszetka (14,99 zł/szt.) w ciekawe wzory lub kolorowe długopisy (14,99 zł/szt.) dodadzą jej szyku na każdej lekcji.

Te oraz wiele innych produktów szkolnych będą dostępne w sklepach sieci Biedronka od poniedziałku, 2 sierpnia do 1 września lub do wyczerpania zapasów.

Biuro prasowe sieci Biedronka


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [08.08.2021, 07:18:09] • [IP: 37.248.208.**]

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■