POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.05.2022, 20:42:57] • Świnoujście

Zostań hybrydowym Wolontariuszem i pomagaj w poszukiwaniach osób zaginionych w Świnoujściu

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku z centralą w Warszawie serdecznie zaprasza pełnoletnich Mieszkańców Świnoujścia do aplikowania na hybrydowy wolontariat w zachodniopomorskim projekcie poszukiwawczym. Na wolną funkcję społeczną aktualnie rekrutujemy po jednej osobie z każdego powiatu/miasta na prawach pwiatu z Zachodniego Pomorza. Docelowo będzie 21 Wolontariuszy-Poszukiwaczy w województwie zachodniopomorskim.

Zrekrutowani będą szukać osoby zaginione online i w terenie, m.in. w Świnoujściu, jak również w innych powiatach/miastach na prawach powiatu województwa zachodniopomorskiego. W zamian za realizowaną współpracę, Wolontariusze będą otrzymywać co jakiś czas, bony towarowe o różnych nominałach na indywidualne zakupy w sklepie Netto.

Zadania, które społeczni Poszukiwacze będą wykonywać, to obsługa Petentów i propagowanie oferty projektu w zakresie poszukiwań osób zaginionych oraz pozyskiwanie funduszy, jak również pozyskiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie adekwatnych wniosków, a także ustalanie tropów w sprawach poszukiwawczych.

• pomaganie jest sztuką. Będziemy wiedzieć, komu nasza pomoc jest potrzebna. Bez zbędnego stresu będziemy odnajdywać zaginione osoby. Zanim do tego przystąpimy, poznamy się i zintegrujemy oraz będziemy się szkolić – zachęca do społecznego zaangażowania Aneta Nowak – Koordynatorka.

Po więcej informacji o projekcie zapraszamy na stronę internetową bezpiecznego i wyzwaniowego przedsięwzięcia: zaginelizachodniopomorskie.blogspot.com/

Zainteresowane/-i wolontariatem mogą się zgłaszać poprzez wysłanie wiadomości mejlowej na adres: zaginelizp@gmail.com wraz z CV.

Podsumowując, wiedzcie, że pomagając innym – pomagamy sobie, zgodnie z misją Stowarzyszenia z Warszawy. Wystarczy przeznaczyć od kilku do kilkunastu godzin miesięcznie swojego wolnego czasu na zaangażowanie społeczne, by osiągać niesamowite sukcesy.

ANETA NOWAK
Koordynatorka projektu pn. Zaginęła-Zaginął na Zachodnim Pomorzu


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [18.05.2022, 14:39:52] • [IP: 195.35.80.**]

, , Zadania, które społeczni Poszukiwacze będą wykonywać, to obsługa Petentów i propagowanie oferty projektu w zakresie poszukiwań osób zaginionych oraz pozyskiwanie funduszy, jak również pozyskiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie adekwatnych wniosków, a także ustalanie tropów w sprawach poszukiwawczych." czyli de facto praca dla dziwnej firmy znikąd za free. ...

Gość • Sobota [14.05.2022, 14:50:25] • [IP: 94.254.184.***]

Nam zaginęła kompetentna inżynier zajmująca się remontami publicznymi. Trzeba poszukać taką, która potrafi zaprojektować spowolniony odcinek ulicy dla taksówek i autobusów, na który nie będą wjeżdżali intruzi. Niestety, odcinek ulicy Słowackiego to skandaliczne partactwo pod patronatem Lady Beton.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Grupa Jurek 22 zaprasza wszystkich sympatyków i fanów gry w siatkówkę plażową na spontaniczny turniej połączony z muzyką i innymi atrakcjami. Turniej odbędzie się - oczywiście przy sprzyjającej pogodzie - 29 lipca 2022 r. około godziny 15:00. Będzie zabawa i będzie się działo. Z względu na szalejąca inflację proponujemy kąpiel w morzu za darmo! - proponują organizatorzy. Miejsce turnieju: plaża w Świnoujściu obok stanowiska ratowników. ■ Uwaga honorowi dawcy krwi Z dniem 30 czerwca 2022 r. tracą ważność legitymacje uprawniające honorowych krwiodawców do bezpłatnych przejazdów autobusami „Komunikacji Autobusowej” Sp. z o. o. w Świnoujściu, wydane przez Prezydenta Miasta Świnoujście w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście. Od dnia 1 lipca 2022 r. dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów dla osób posiadających tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” będzie legitymacja Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydana przez Zarząd Główny/Okręgowy PCK