POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [27.07.2022, 11:44:52] • Świnoujście

„Mistrz” parkuje i pyta o … zęby

„Mistrz” parkuje i pyta o … zęby

fot. Mieszkaniec

Kierowca zatarasował wejście do klatki schodowej budynku przy ulicy Gdyńskiej 28d. Czytelnik, który zwrócił mu uwagę na niewłaściwość takiego parkowania, usłyszał groźby.

- Tak parkuje mistrz. Po zwróceniu mu uwagi, że zatarasował wejście do klatki Gdyńska 28d, stanowczym głosem zapytał się, czy mam wszystkie zęby, bo zaraz mogę ich nie mieć i wyzwał mnie od najgorszych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Wtorek [02.08.2022, 19:00:45] • [IP: 37.248.170.**]

Serio? To ja Wam napiszę że tam mieszkają strasznie konfliktowi ludzie. A czy donosiciel napisał że pod tym blokiem nie ma ani jednego wolnego miejsca żeby zaparkować bo wszystkie miejsca wykupili sobie mieszkańcy, pomimo tego że pod blokiem są podziemne garaże. Szkoda proszę państwa śliny na ten artykuł

Gość • Sobota [30.07.2022, 13:16:51] • [IP: 176.221.122.***]

Przecież bym mu zrobił z ryja trampolinę. Pewnie jeszcze ma na klapie bagażnika okrągłą naklejkę" jestem debilem"

Gość • Sobota [30.07.2022, 10:25:11] • [IP: 37.47.177.***]

Od czego są kluczyki przejechać po całości i nauczy się prostak

Gość • Sobota [30.07.2022, 10:20:57] • [IP: 37.47.177.***]

Mi tak powiedz lamusie...

Gość • Czwartek [28.07.2022, 21:56:55] • [IP: 92.210.36.***]

My poradzilismy sobie z samochodem parkujacym 2 metry od wejscia do klatki, ktory mial ryczaca rure wydechowa. Przy robieniu jajecznicy jedno jajko wymsknelo mi sie z reki i niechcaco wylecialo za okno. Od tego czasu mamy spokoj

Mieszkaniec • Czwartek [28.07.2022, 15:46:38] • [IP: 46.205.136.***]

Gnojowi przydałoby się kiedyś założyć blokadę na koło, jak źle zaparkuje. Jak sobie poczeka na ściągnięcie blokady, może nauczy się parkować.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 15:26:30] • [IP: 31.11.131.***]

Na pilsdskiego kolo Żabki parkuja jak chca nikt kto idziz do sklep nie kpuje biletu bo ida tylko po zakupy scegolnie Niemcy na zakazie ktory wisi na bramie wiecznie stoją auta tez podobno tylko na chwile.Od ubieglego piatku stoją zaparkowane dwa auta przy Pilsudskiego 12 a to jest sprawa STRAZY MIEJSKIEJ.A TU SOBIE KTOS ZAPARKOWAL PRZY DRZWIACH DO KLATKI I TAKI SZUM SIĘ NAROBIL TEŻ PEWNIE TYLKO NA CHWILE

Gość • Czwartek [28.07.2022, 12:22:04] • [IP: 31.11.130.***]

Ci co wypisują, że emeryci nie mają co robić i dlatego się czepiają wszystkiego to może odpowiem w ten sposób!! Większość emerytów ciężko pracuje bo za swoją głodową emeryturę nie mogą przeżyć!! Ale wielu pracuje bo nikt jak ta paniusia nie chce podjąć pracy za proponowane pieniądze !! /Przykład: Wiele szkół średnich zawodowych nie ma nauczycieli przedmiotów ścisłych i zatrudniają emerytów na całych etatach/. A szanowna paniusia pupcię grzeje w domu, dzieciom picę przywozi kurier, mąż pływa a paniusia męczy się na nocnych baletach. Emeryta nie interesuje paniusi życie, ale obowiązuje również PANIUSIĘ!! Jeśli się nudzę to moja sprawa!! No ma jeszcze czas napisać że" emeryci się czepiają" Pruderia!! Paniusiu zupę należy ugotować dzieciom !!

Gość • Czwartek [28.07.2022, 11:36:10] • [IP: 176.221.122.***]

Burak, patus, żona i rodzinka pewnie dumna z takiego prostaka.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 11:28:18] • [IP: 89.151.33.***]

parkowanie na zakręcie, na trawniku, na zakazie, przed wjazdem do garażu lub bramą i zero reakcji służb porządkowych, gdzie my teraz żyjemy?kłamstwo, chamstwo, buta a zaczyna się to od głowy czyli na najwyższym szczeblu!

Gość • Czwartek [28.07.2022, 10:43:37] • [IP: 46.205.148.***]

22:44 - gdyby miał wyjatkową potrzebę usprawiedliwiającą takie parkowanie, to by o tym powiedział, a on zaczął o zębach. A ja napisałem:" POPEŁNIŁ ów kierowca WYKROCZENIE, a ono prowokuje robienie zdjęcia, uwagi innych ludzi". Uwagi innych ludzi... te uwagi, nawet nieparlamentarne są cieniem złego, wyjsciowego, czynu, ktory je prowokuje.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 10:36:46] • [IP: 46.205.148.***]

08:34:56] • [IP: 80.50.123.***] tak szybko mieszkańcy do tego się nie rwą, bo nie zawsze to jest proste, gdyż policja i wymiar sprawiedliwości to osobny świat, ze swoimi regułami, w którym przydałby się Brudny Harry.

hah • Czwartek [28.07.2022, 10:28:31] • [IP: 80.54.236.***]

Sfrustrowany, bo jeździ starym gruchotem, a rozumku ma za mało, aby się dorobić. Na takiego wystarczy tupnąć, a tu zgrywa cwaniaka.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 09:45:08] • [IP: 164.127.232.***]

Zero tolerancji dla buractwa

Gość • Czwartek [28.07.2022, 09:15:58] • [IP: 178.235.179.***]

intelektualny eunuch.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 09:15:05] • [IP: 37.248.217.***]

Jaki popapraniec no niewierze że takie pseldo ludzie istnieją🤣🤣ale jak jemu ktoś by tak zastawił wejście to hmmm ciekawe 🤔🤔🤔co za zjeby mieszkają

Gość • Czwartek [28.07.2022, 08:34:56] • [IP: 80.50.123.***]

Czytając komentarze można wywnioskować, że inteligentny inaczej kierowca źle zaparkowanego auta jest im znany. Proszę więc poinformować Policję i zrobić z burakiem porządek a jak zacznie się rzucać kolejny raz i będzie próbował kogoś uszkodzić to jemu przestawić ząbki i najlepiej nagrać próbę jego ataku. Chamstwo trzeba tłamsić w zarodku bo w miarę upływu czasu i braku kary za takie zachowania Buraki tego typu będą terroryzować otoczenie. Innymi słowy mieszkańcy okolicy ogarnijcie się i zgłaszajcie Buraka sąsiada na Policję za każde takie chamskie zachowanie a w razie czego w ramach obrony koniecznej spuście mu łomot. Życzę powodzenia w wychowaniu tego czegoś.

Gość • Czwartek [28.07.2022, 04:58:47] • [IP: 74.12.36.***]

U mnie dzisiaj super kierowca zaparkowal na przystanku autobusowym.Biedny kierowca nie mogl wypuscic ludzi z autobusu.

Gość • Środa [27.07.2022, 23:10:59] • [IP: 213.155.174.***]

Nie zamazujcie tablic rejestracyjnych, bo nie będzie można wymierzyć sprawiedliwości.

Gość • Środa [27.07.2022, 23:05:59] • [IP: 77.97.37.**]

Na barakach to się kiedyś działo. Spędziłem tam całe dzieciństwo. Piękne wspomnienia

Gość • Środa [27.07.2022, 22:44:05] • [IP: 178.238.253.***]

18:02:36 -> nigdzie nie pisałem o zrobieniu zdjęcia. Poza tym jest czasem tak, że popełnia się jeden niezbyt dobry czyn, aby nie dopuścić do innego gorszego (np. samochód łamiący przepisy ruchu drogowego, aby dojechać do szpitala w nagłym przypadku). We wszystkim też trzeba zachować zdrowy rozsądek. Nie mówię, że ten człowiek postąpił nieskazitelnie dobrze jeśli chodzi o parkowanie - powiedzmy wprost -> zaparkował źle, aczkolwiek może być miał bardzo ważną potrzebę ważniejszą od niewielkiego dyskomfortu sąsiadów. A być może nie - wtedy to skandal, tego jednak nie wiemy. Na pewno odzywki słabe i tak się nie postępuje. Uważam jednak, że my wszyscy powinniśmy mieć więcej wyrozumiałości, empatii i szacunku do siebie nawzajem. Widać to nawet tutaj na forum i wyzwiskach, które są tak naprawdę zniżaniem się do poziomu zachowania opisanym w artykule. A tego już nie popieram.

Gość • Środa [27.07.2022, 21:46:33] • [IP: 5.33.50.**]

Tam kiedyś stał" barak", barak zburzony chopiec z baraku został...

Mieszkaniec • Środa [27.07.2022, 21:34:15] • [IP: 46.205.133.***]

Buraków i baranów za kierownicą nie brakuje.

Gość • Środa [27.07.2022, 21:33:02] • [IP: 83.20.232.**]

, , Dentysta" zaparkował.

Gośćnevo • Środa [27.07.2022, 20:54:40] • [IP: 46.169.219.***]

chyba domaga się MOŁOTOWA

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do godziny 12.00 w Świnoujściu, do puszek WOŚP zebrano już 20 000 złotych ■ W ciągu dnia na południu i wschodzie będą pojawiać się opady śniegu powodujące oblodzenie. Poza tym rano i wieczorem w większości kraju wystąpi śliskość nawierzchni spowodowana szronem oraz miejscami marznącą wilgocią ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■