POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.09.2022, 14:39:54] • Świnoujście

Z ostatniej chwili ZNALEZIONY! Zaginął owczarek niemiecki

Z ostatniej chwili ZNALEZIONY! Zaginął owczarek niemiecki

fot. Mieszkaniec

Właściciele zaginionego psa proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

- Zaginął pies, ma 10 m-cy, to owczarek niemiecki długowłosy. Łagodny dla ludzi i zwierząt. Kontakt ********* lub *** *** ***.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [28.09.2022, 17:04:41]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Czwartek [29.09.2022, 15:53:01] • [IP: 46.205.136.***]

Czy ten śliczny piesek może nie juz znalazł

Gość • Czwartek [29.09.2022, 12:02:16] • [IP: 46.205.132.**]

20:57 czego nie rozumiesz ?? Kazałem psa szukać i dopóki się nie znajdzie nie udzielać się tak ?? Rozkaz wykonać!

Gość • Czwartek [29.09.2022, 08:18:30] • [IP: 176.221.122.***]

A MOZE SOBIE POBIEGA I SAM WRUCI JA MIALM PODOBNM PROBLEZ POPRZDNIO SU NIA NA SACEZE JAK JA PUSCILAMPOBEGLA Z CZYMR I JUZ EJNIE ZNALAZŁAM A MIAA TYLKO MIESICE I SAMA NASTEPNEGO WUCIA DO DOMU ALE POTEM JUZ SIE SAMA PILNOWŁA TRZYMAM KCIUKI ZEBY SAM WRUCIL

Gość • Czwartek [29.09.2022, 00:09:27] • [IP: 37.47.152.**]

Drodzy komentujący pies jest ze schroniska. Ma naturę uciekiniera. Mieszka w domku jednorodzinnym ma swoje podwórko ale ludzie bywają różni i potrafią otwierać bramkę żeby się przywitać, pogłaskać itp. Pies jest słodziak wszystkich uwielbia i lgnie do każdego. Jeśli ktoś daje mu szansę ucieczki to z tego korzysta. W domu ma lepiej niż nie jeden człowiek. Nam jako właścicielą jest przykro że korzysta z każdej możliwej okazji by uciec pomimo tego że ma w domu mnóstwo miłości ❤️. Pozdrawiam każdego kto mądry a niczego nie wie

Gość • Środa [28.09.2022, 21:30:23] • [IP: 5.173.73.**]

Nie pierwszy raz uciekl, moze warto by pilnowac bardziej psa?

Gość • Środa [28.09.2022, 20:57:36] • [IP: 46.205.140.***]

20:00 - wiesz wszystko?! Skoro nie, to zamknij otwór gębowy! Zajmij się tym, o czym dokładnie wiesz, jeśli to w ogóle istnieje, a jak tego nie ma, otworz otwór gębowy na miarę gwintowanej średnicy szklanej szyjki... będzie więcej pożytku

Gość • Środa [28.09.2022, 20:00:13] • [IP: 62.69.252.***]

16.29 ty jesteś tak tepy czy tylko udajesz ? Nie wiesz co taki pies może zrobić?? Mandat dla właścicieli za nie upilnowanie psa ! I już mi tu bzdur nie odpisuj tylko leć szukać psa i póki go nie znajdziesz to nie wracaj !

Gość • Środa [28.09.2022, 17:46:32] • [IP: 37.248.222.**]

na litość boską, co trzeba miec we łbie, żeby zgubić bydle tej wielkości?

Gość • Środa [28.09.2022, 17:39:32] • [IP: 37.248.153.***]

Kilka mandacików i przestanie ginąć

Gość • Środa [28.09.2022, 16:53:29] • [IP: 46.205.128.**]

Skoro niemiecki to uciekł do Niemiec i tam trzeba szukać.

Gość • Środa [28.09.2022, 16:35:08] • [IP: 31.0.176.**]

ZIMA IDZIE NA FUTERKO, NO I SKÓRA NA BĘBENEK. MANDAT Z URZĘDU NA PUSZCZENIE PSA SAMOPAS -PEWNO POLECIAŁ ZA DZIKĄ ZWIERZYNĄ LUB CIECZKĘ ZWĘSZYŁ U SUKI I BEDZIE 500+.

Gość • Środa [28.09.2022, 16:29:10] • [IP: 46.205.140.***]

15:22- jestes jednym z tych chamów na nn forach, którzy nic nie wiedzą, a muszą osądzić i obrazić

Gość • Środa [28.09.2022, 16:08:57] • [IP: 88.218.253.***]

To nie pierwszym raz jak właściciele nie upilnowali tego psa. Szkoda psiaka ze ma tak nieodpowiedzialnych właścicieli.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:30:24] • [IP: 37.47.145.***]

Pies był na zamkniętym podwórku. Zaginął w Świnoujściu. Proszę bez hejtu bo to w niczym nie pomaga.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:22:45] • [IP: 62.69.252.***]

takiego psa trzeba pilnować a nie a właściciel powinien teraz dostać kare. on może być niebezpieczny !! to duży pies gdzie ta ciota co nie umie psa upilnować ?!!

Gość • Środa [28.09.2022, 15:16:12] • [IP: 37.47.141.***]

piekny pies, oby sie odnazl i oby go ktos nie porwal

Gość • Środa [28.09.2022, 15:13:31] • [IP: 94.254.237.**]

Zaginął w Świnoujściu czy na Warszowie?

Gość • Środa [28.09.2022, 15:03:40] • [IP: 89.151.37.***]

Piesek wabi się Rocky

Gość • Środa [28.09.2022, 14:59:49] • [IP: 46.205.132.***]

Gdyby to był kundel, to może by było dobrze, bo kundle szczekają gdy jest powód i gdy go nie ma (cierpię od takich kundli, sąsiad je ma, kiedys miał rasowe i nie obszczekiwały mnie - kundle czasem obszczekują, a czasem nie, wg kundlowej logiki).

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE Ostrzeżenie meteorologiczne od godz. 06:00 dnia 03-12-2022 do godz. 10:00 dnia 04-12-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów śniegu i deszczu ze śniegiem powodujących gołoledź i oblodzenia. Opady najpierw zaczną występować w południowych rejonach i będą się przesuwać w kierunku na północ i północny wschód obszaru. Najdłużej zagrożenia utrzymają się w powiatach północnych i wschodnich. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■