POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.09.2022, 14:17:58] • Świnoujście

KOMUNIKAT STOWARZYSZENIA ŚTOP

KOMUNIKAT STOWARZYSZENIA ŚTOP

fot. iswinoujscie.pl

Szanowni mieszkańcy osiedla Posejdon. Stowarzyszenie ŚTOP zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców osiedla Posejdon o stawienie się w sali teatralnej MDK w piątek 30 września 2022 roku o godzinie 16.00 gdzie zostaną przeprowadzone wybory do rady naszego osiedla. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dowodów tożsamości, bowiem kandydować i głosować będą mogły tylko i wyłącznie osoby zameldowane i mieszkające na terenie osiedla Posejdon. Prośba nasza ma związek ze stanowiskiem Urzędu Miasta przedstawiona w piśmie z dnia 14 września 2022 roku przez sekretarza miasta Pana Krzysztofa Bagińskiego, który twierdzi, że prawo do głosowania będą mieli wszyscy mieszkańcy gminy Świnoujście, co nie jest stanowiskiem zgodnym z obowiązującym prawem.

Dnia 26 września 2022 roku, które skierowaliśmy do UM w Świnoujściu pismo zawierające wniosek o sprostowanie zasięgu terytorialnego osób uprawnionych od głosowania, niestety do chwili opublikowania tego artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi, co nas nie dziwi, bowiem stowarzyszenie zdaje sobie sprawę z tego, że Prezydent miasta będzie starał się wpłynąć na przebieg wyborów do rady osiedla po to aby przepchnąć swoich kandydatów, którzy będą mieli za zadanie poparcie budowy wieżowców na osiedlu. Każdy głos mieszkańców osiedla Posejdon jest bardzo ważny i będzie miał znaczenie.

Stowarzyszenie pragnie poinformować mieszkańców, że nie miało ono żadnego wpływu ani na termin ani tez na godzinę zebrania, bowiem tradycyjnie już Pani Elżbieta Jabłońska nie konsultowała tego terminu z mieszkańcami osiedla. W przypadku naszego osiedla to już taka trwająca od dziesiątek lat tradycja.

Do rady osiedla będziemy wybierać z listy kandydatów 5 osób. Żeby głos był ważny możemy postawić krzyżyk przy maksymalnie 5 kandydatach. Można zagłosować na mniejszą liczbę kandydatów jednak prosimy pamiętać, że maksymalnie głosujemy na 5 kandydatów.

Kandydaci zgłoszeni przez stowarzyszenie ŚTOP to:
Bańka Bogdan
Drutowska-Kawałko Bogusława
Kępa Grażyna
Kucharczyk Artur
Momot Roman


Kandydaci zgłoszeniu przez nasze stowarzyszenie gwarantują mieszkańcom osiedla Posejdon, dbanie o interes zaniedbanego przez 45 lat osiedla, którego los jest w rękach Państwa jako wyborców.

Prosimy o liczne przybycie i głosowanie na przedstawionych powyżej kandydatów. A przypominamy że są to mieszkańcy od ulicy Bałtyckiej do ulicy Moniuszki.


Zarząd Stowarzyszenia ŚTOP


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Piątek [30.09.2022, 20:14:05] • [IP: 46.205.136.***]

Po co ten hejt? Brawo mieszkańcy osiedla Posejdon! Dość betonozy i Witaczy w naszym mieście!

Gość • Piątek [30.09.2022, 14:36:37] • [IP: 87.202.122.***]

ORMO powinno rzeczywiście zlikwidować Bangladesz, ale teraz ORMO jest stareńkie, schorowane, cherlawo chrypiace, na wylocie do śmietnika historii, więc obecnie ORMO może tylko wykorzystać papier legitymacji do celów higienicznych przysiedzenia.

Gość • Piątek [30.09.2022, 13:38:47] • [IP: 178.235.182.***]

szanowni hejterzy, każdy z was jeśli jest mieszkańcem jakiejś dzielnicy, ma pełne prawo do powołania tzw. rady osiedlowej, ma prawo kandydować, ma prawo wybrać zarząd. Żal ściska 4 litery, że ludzie chcą dbać o swój komfort życia? ty też możesz hejterze! tylko zamiast pisać durne komentarze, zbierz podpisy, złóż wniosek i twórzcie kolejną radę osiedlową! pobudka!

ŚTOPAKOWSKI. • Piątek [30.09.2022, 12:27:07] • [IP: 77.252.46.**]

UWAGA!! Wiadomość do tajniaków współpracujących z ORMO. Możecie hejtować, kłamać, ubliżać, obrażać, dyskredytować. I tak dopniemy swego. A wy pierdźcie dalej w swoje stołki, tyle możecie. Nikt nie da wam tyle, ile ORMO może wam obiecać.

Gość • Piątek [30.09.2022, 12:18:36] • [IP: 5.173.26.**]

Budować budować i nie patrzeć na paru agitatorów ze złodziejowa rynek i Bangladesz im nie przeszkadzał bo to ich biznes interes innych i wprowadzenie cywilizacji natychmiast rodzi opór jeszcze raz budować i nie oglądać sie na interes paru spryciarzy

• Piątek [30.09.2022, 12:13:39] • [IP: 77.252.46.**]

Widać wyraźnie że niektórzy, , internauci''powinni być pod opieką psychiatryczną, darmową oczywiście.

Gość • Piątek [30.09.2022, 11:33:17] • [IP: 80.149.82.***]

ludzie zamydlacie calkiem problem. Prezudent wraz z deweloperem planuje budowac drapacza kolo zabudowy 2 pietrowej i na to nie zgadzaja sie mieszkancy, to tyle. Na 11 listopada miala powstac stacja paliw ale mieszkancy tez to oprotestowali. moze kiedys ktos wpadnie na pomysl aby za Przytorem wybudowac elektrownie atomowa a wtedy mieszkancy warszawy powiedza a to Swinoujscie to jakas samozwancza republika ze sie nie zgadzaja. Powinnismy moc wplywac na to co jest przed naszymi oknami i tyle. witacze proponuje wcisnac na platanie pod okna pani prezydent,

Gość • Piątek [30.09.2022, 11:15:16] • [IP: 88.218.254.**]

05:30:25] • [IP: 176.221.123.**]Po prost nie chcą się podporządkować. ...Co za debilny wpis??Mieszkańcy miasta muszą się PODPORZĄDKOWAĆ władzy??Tymczasowy zarząd miasta ma w obowiązku współpracować i słuzyć społeczeństwu nigdy nie odwrotnie.Każdego wujta można odwołać ze stanowiska.Mieszkańcy mają obowiązek. ..wypełniać życzenia prezydenta miasta??Chore podejście jak putinek.

Gość • Piątek [30.09.2022, 10:22:05] • [IP: 88.218.255.**]

Kiedyś było sowieckie i nagle, gdy odeszli, w 1993 znaleźli się kupcy, nie dziwne, że większość z" niemieckiego" targowiska, moment wykupione, inni mieszkańcy nie mieli czasu nawet na uzbieranie kasy... I teraz...

Gość • Piątek [30.09.2022, 09:35:38] • [IP: 46.205.128.**]

Ludzie jakaś następna nadzwyczajna kasta.osiedle Posejdon bardziej złodziejowi za kogo się uważają.jakies chore to zachowanie.

Gość • Piątek [30.09.2022, 09:35:02] • [IP: 176.221.123.***]

Dzielnica Miasta Posejdon Dzielnica Miasta Warszów Dzielnica Miasta Przytór itd

Gość • Piątek [30.09.2022, 09:07:11] • [IP: 5.173.29.**]

Największy kopciuch w uzdrowiskowym miescie. Sprawdzić czym palą w piecach. Nie legalnie wynajmują pokoje. Zastawiają chodniki sam. nie przepisowo. Chcecie wolności i władzy to teraz was sprawdzimy. . Pozdrawiam złodziejowo. .

Gość • Piątek [30.09.2022, 08:34:22] • [IP: 46.231.58.**]

Stowarzyszenie Twór ??

Gość • Piątek [30.09.2022, 08:03:43] • [IP: 5.173.158.**]

Do29.09.2022, 23:08:05] • [IP: 178.238.249.**] Co to za wpis...? Takie głupoty wypisujesz że aż się to w głowie nie mieści. Trzymasz paluszek w tyłku ormowca. To widać, że jesteś osobą bez jakiej kolwiek wiedzy. Mieszkańcy osiedla Posejdon !! Nie dajcie się wyrolować... Macie rację w 100% Brawo👍

Gość • Piątek [30.09.2022, 07:55:02] • [IP: 88.218.254.**]

Typowo polskie...zamiast razem, solidarnie walczyć to jeden drugiemu dołki kopią.Każdy was pokona jak to wielokrotnie w histori tego kraiku bywało

Gość • Piątek [30.09.2022, 05:30:25] • [IP: 176.221.123.**]

Osiedle Posejdon aspiruje do samostanowienia i separatyzmu czyli Świnoujska republika Posejdon? Uważam że biorą wzór z ZSRR. Posejdon to tylko jedna z dzielnic miasta i wszyscy powinni mieć prawo głosu nie tylko, , separatyści".Po prost nie chcą się podporządkować demokratycznie wybranemu Prezydentowi i władzom miejskim.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 23:08:05] • [IP: 178.238.249.**]

Mieszkańcy Posejdona chcą stworzyć miasto w mieście. Troche dziwny to twór. Proponuje radnym Świnoujścia wyłączyć ten teren z dotychczasowych granic naszego miasta i traktować jak miejscowość niezależną. Niech wyłącznie sami ponoszą koszty utrzymania wymarzonego przez siebie miasta.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 22:45:18] • [IP: 87.202.122.***]

Mieszkańcy Osiedla Posejdon, nie dajcie się wyrokować przez dziadka! On jest starym komuszkiem.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 22:43:24] • [IP: 37.47.149.**]

Walczcie mieszkańcy Posejdona bo tylko wy możecie zatrzymać tą betonoze i patideweloperke która chcą nam zafundować Zmurkiewicz z Michalska.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 21:58:50] • [IP: 176.221.122.**]

Odbiło im całkiem, do zaorania ten skansen.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 20:19:05] • [IP: 37.248.177.***]

Pozdrawiam pracowników UM i ich otoczki którzy poświęcają swój wolny czas na pisanie obraźliwych i zniechęcających do mieszkańców osiedla Posejdonu komentarzy.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 20:18:26] • [IP: 84.239.49.***]

[29.09.2022, 19:30:55] • [IP: 213.155.174.***] nie możesz leczyć swoich kompleksów gdzieś indziej?

Gość • Czwartek [29.09.2022, 20:16:28] • [IP: 37.248.177.***]

Zanim ktoś napisze durnowaty komentarz warto wysilić chodź odrobinę szare komórki i zapoznać się z zasadami iwyborów. Kandydatów może być i 50, jeśli ma ktoś wolę startowania i jest mieszkańcem osiedla. Zaznaczyć można 5 kandydatów.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 20:16:20] • [IP: 46.205.128.**]

Mister Kucharczyk jest w porzo, człowiek nieulegający modnym bzdurom, trzymający się tradycji, nie nowinek. Podobnie Pani Kępa - mądra Pani, z wartościowej rodziny,