POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [26.11.2022, 08:46:17] • 安inouj軼ie

Nadchodzi 8. Inwazja Morsuj帷ych Miko豉j闚

Nadchodzi 8. Inwazja Morsuj帷ych Miko豉j闚

fot. Organizator

Mi這郾icy k徙ieli w bardzo ch這dnych wodach Ba速yku, amatorzy, kt鏎zy chc spr鏏owa grudniowego morsowania oraz widzowie-zmarzluchy, b璠 mieli okazj. Wielkimi krokami zbli瘸 si VIII Edycja Inwazji Morsuj帷ych Miko豉j闚 - ju 3 grudnia 2022 r. Pla瘸 Miejska zaroi si od miko豉jkowych mors闚. Szczeg馧owy program imprezy podajemy poni瞠j.

03.12.2022.r.
Pla瘸 Miejska w 安inouj軼iu

Program minutowy
godz. 11:00 parada Mors闚 spod starej p造walni przy ul. 疾romskiego 62
godz. 11:30 powitanie uczestnik闚 Inwazji na pla篡 godz. 11:45 wyb鏎 Miss i Mr oraz wr璚zenie nagr鏚
godz. 11:50 rozgrzewka
godz. 12:00 do 12:20 k徙iel Mors闚,
godz. 12:30 blok integracyjny (ognisko, ciep貫 posi趾i)
godz. 14:00 zako鎍zenie

Biuro Zawod闚 czynne w dniu imprezy w godz. 08:30 – 10:30 w budynku starej p造walni ul. 疾romskiego 62

Zapisy elektroniczne pod linkiem:

https://www.osir.swinoujscie.pl/viii-inwazja-morsujacych-mikolajow-03-12-2022-r

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-20 z 20

eeetam • Pi徠ek [02.12.2022, 08:55:45] • [IP: 193.69.22.**]

Dla mnie to 瘸dna r騜nica, kto tworzy tak imprez, platformnia, pisornia, sldownia czy MOrdownia, wszyscy politycy do wora a w鏎 do jeziora, jak mawia klasyk! ZAWSZE maj jeden cel...wydoi NAS!

Go嗆 • Poniedzia貫k [28.11.2022, 17:51:18] • [IP: 89.64.112.***]

Bardzo fajna (ju VII Inwazja) cykliczna impreza.Wspania豉 atmosfera na ka盥ej imprezie czy to Mielno, Ko這brzeg czy 安inouj軼ie inne grupy powinny bra przyk豉d z Mors闚 jak si bawi..Troch za ma這 o niej informacji w samym mie軼ie, ale kto chce to dotrze do szczeg馧闚.

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 19:57:17] • [IP: 37.47.179.**]

Super. Byli鄉y na ka盥ej poprzedniej Inwazji mi豉 sympatyczna atmosfera i zabawa.Tak trzyma

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 19:14:10] • [IP: 5.173.172.**]

Bardzo zgrana i mi豉 ekipa morsuj帷a, ju nie mog si doczeka.

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 19:10:48] • [IP: 37.248.217.***]

安ietne wydarzenie, bardzo fajnie i weso這. Ka盥emu polecam, samo zdrowie ;)

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 11:03:30] • [IP: 176.221.123.***]

Ciekawi mnie czy" ekolodzy" zaprotestuj przy robieniu ogniska wszak nieekologicznie jest pali drewno, ga喚zie itp. 😂😂😂

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 10:06:40] • [IP: 31.10.139.***]

Takie zinme namaczanie to fajna rzecz tylko dziwi mnie 瞠 to si nazywa morsowaniem. Morsy 鈍ietnie p造waj a te ekipy w wi瘯szo軼i stoj we wodzie i ewentualnie podskakuj. Mo瞠" bociany" albo" bojki" pasowa這by lepiej ni morsy.

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 08:54:45] • [IP: 178.238.245.***]

Jak zawsze najwa積iejsze b璠zie zrobi milion zdj耩 z morsowania. Bez tego si nie liczy.

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 08:26:44] • [IP: 37.47.157.**]

I b璠zie pi瘯nie, weso這, rado郾ie.Wspaniali ludzie przyjad z ca貫j Polski!!:)))))))

Go嗆 • Niedziela [27.11.2022, 05:58:16] • [IP: 46.205.128.*]

Jak zwykle lams

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 16:57:52] • [IP: 176.221.123.***]

13:58:59] • [IP: 185.225.28.**Spr鏏uj z pis tam szanuj cyklist闚.

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 16:31:04] • [IP: 37.47.185.***]

Zamkn望 PEC, wszyscy b璠 morsami. W璕iel nie potrzebny, emisji CO2 nie b璠zie. Utopia.

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 13:58:59] • [IP: 185.225.28.**]

Raz by豉m na biegaczach, parkrunach. .. bardzo zimna atmosfera, trafi豉m na bardzo niemi貫 przyj璚ie, takie osch貫 - nikt si nie u鄉iechnie, w tle Platforma i ich ludzie, oczywi軼ie tacy mili sztucznie, chyba byleby dosta g這sy od tej parkrunowej gromady. Tutaj podejrzewam to samo bo ta sama ekipa chyba. Ble!

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 13:52:33] • [IP: 37.47.160.***]

nudne to juz.

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 13:25:35] • [IP: 88.218.253.***]

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 12:37:01] • [IP: 89.247.126.*]

So ist es!!weiter so👍👍👍👍✌✌

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 11:31:22] • [IP: 213.155.174.***]

W璕iel coraz dro窺zy, energia te wi璚 trzeba sobie wm闚i, 瞠 jest ciep這. To dobry pomys przestawi organizm aby czu ciep這 kiedy jest zimno. Morsy maj fajnie, bo mog zaoszcz璠zi na ogrzewaniu w zim zakr璚aj帷 je ca趾iem. Do kostek bym wszed, potem ju taki b鏊 ko軼i, 瞠 nie do wytrzymania. No a na przeciwb鏊owych morsowa to troch bez sensu.

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 10:22:32] • [IP: 62.69.252.***]

A mo積a w p貫twach

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 09:02:55] • [IP: 176.221.123.***]

MORSOxJ紟 !!

Go嗆 • Sobota [26.11.2022, 09:01:40] • [IP: 178.238.252.***]

Czy w tym roku wsp馧organizatorem Inwazji s Mor鈍iny czy OSiR sam organizuje imprez?

Ogl康asz 1-20 z 20
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o 鈔edniej pr璠ko軼i do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kszta速owana b璠zie przez rozleg造 uk豉d niskiego ci郾ienia znad Skandynawii. Z p馧nocnego-zachodu nap造wa b璠zie nieco ch這dniejsza masa powietrza polarno-morskiego o r闚nowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w 安inouj軼iu zn闚 zacznie dzia豉 stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubieg貫go roku z prowadzenia stacji zrezygnowa豉 prywatna firma, pacjenci musieli doje盥瘸 do najbli窺zej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod 安in pojad samochody, w豉dze miasta chc zaprosi mieszka鎍闚 do podwodnego spaceru pomi璠zy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent 安inouj軼ia konsultuje dat z wykonawc tunelu ■ Na skrzy穎waniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie b璠zie ronda lecz skrzy穎wanie z sygnalizacj 鈍ietln ■ Od najbli窺zego pi徠ku, 27 stycznia wznawia dzia豉lno嗆 stacja dializ w 安inouj軼iu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana by豉 dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Le鄉iana do ulicy Matejki projektant uwzgl璠ni zatoczk dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urz璠u Miasta (budynek12). Przystanek powsta, ale nie taki jak przewidywa projekt. Mia豉 by zatoka autobusowa a wyszed przystanek przychodnikowy, kt鏎y przy okazji blokuje ruch samochod闚. Czy to przypadek, nie s康z... Konia z rz璠em wi璚 temu kto wyt逝maczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mog schowa si spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje wi璚 pytanie kto zdecydowa i zmieni na gorsze rozwi您anie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobli簑 Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k zgin掖 44 - letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 - letnia c鏎ka ■ Tragiczny wypadek wydarzy si na S3 w pobli簑 miejscowo軼i Skwierzyna w wojew鏚ztwie lubuskim na drodze prowadz帷ej do Zielonej G鏎y. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k ameryka雟kiej armii zgin瘭i na miejscu 44 – letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 – letnia c鏎ka. Zdj璚ia z miejsca wypadku s wstrz御aj帷e. Wida na nich, 瞠 po kamperze kt鏎ym podr騜owa造 ofiary wypadku zosta這 jedynie podwozie. 44 – latek by znanym nie tylko w 安inouj軼iu ale tak瞠 w ca貫j Polsce mi這郾ikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygl康a na to, 瞠 zesz這roczne li軼ie b璠 nam towarzyszy przez ca陰 zim. Dop鏦i nie rozwieje ich wiatr lub nie usun wiosenne porz康ki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest li嗆mi w r騜nym stopniu rozk豉du. Zale積ie od pogody, albo wiruj unoszone podmuchami wiatru, albo, po d逝窺zych opadach, kt鏎e mamy od kilku dni, zalegaj na chodnikach, przy kraw篹nikach, na skwerach. A przecie tak niewiele trzeba, aby by這 czy軼iej, 豉dniej... ■ Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodr帳ka W domu pa雟twa Pi徠kowskich wybuch po瘸r, kt鏎y pozbawi ich ca貫go dorobku. Z ogniem, kt鏎y wybuch rano, walczy這 7 zast瘼闚 Stra篡 Po瘸rnej, jednak po ugaszeniu zosta這 tylko pogorzelisko. Pa雟two Pi徠kowscy zdo豉li opu軼i p這n帷y dom, lecz nie zd捫yli zabra ze sob niczego - uciekli z po瘸ru w pi瘸mach. 疾by zn闚 mogli zamieszka pod w豉snym dachem, trzeba przeprowadzi gruntowny remont ca貫go domu, kupi meble i sprz皻y, kt鏎e sp這n窸y. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, pod堯g, trzeba sku tynki i po這篡 je od nowa, wymalowa, wymieni instalacj elektryczn i wiele innych rzeczy. Dlatego zosta豉 zorganizowana akcja zbierania pieni璠zy na rzecz pogorzelc闚 z Kodr帳ka, liczy si ka盥a z這t闚ka, nie b康幟y oboj皻ni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■