POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [28.11.2022, 10:41:18] • Świnoujście

Mieszkaniec: Postawcie tam śmietnik

Mieszkaniec: Postawcie tam śmietnik

fot. iswinoujscie.pl

Przy bankomacie, znajdującym się na ulicy Piastowskiej, leży mnóstwo papierów. To potwierdzenia transakcji, wyrzucane prawdopodobnie przez użytkowników bankomatu. W takiej sytuacji powinno się tam jak najszybciej postawić śmietnik.

Do redakcji portalu iswinoujscie.pl przyszedł mieszkaniec, który zauważył leżące na chodniku przy bankomacie papierowe wydruki potwierdzające transakcje. Jak można się domyślić, wyrzucają je osoby, które dokonały wpłaty lub wypłaty, co niezbyt dobrze świadczy o ich kulturze. Faktem jest, że w tym miejscu powinien znaleźć się kosz na śmieci. Dzięki temu unikniemy zaśmieconego odcinka chodnika przy Piastowskiej.

Mieszkaniec: Postawcie tam śmietnik

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Piątek [16.12.2022, 22:13:13] • [IP: 88.218.253.***]

Jedyny bank, który ma tak usytuowane bankomato-wpłatomatu.pod daszkami na chodniku ludzie muszą z duszą na ramieniu wykonywać operacje bankowe. Latem oślepia słońce deszcz zacina a teraz zimą szkoda słów. Wieczorem czy nocą na chodniku strach podejść. Kto do tego dopuścił i zdecydował.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 15:21:29] • [IP: 92.118.167.**]

Rozmawiałam osobiście z dyrektorem banku, powiedział, że kiedyś był śmietnik ale często się palił, bo przechodnie wrzucali niedopałki, więc zlikwidowano śmietnik. nowego pomysłu nie ma.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 07:38:56] • [IP: 88.165.147.***]

Powinna byc opcja, aby nie drukowac transakcji, po co? Nikt nie zbiera swistkow a zaoszczedzi sie rolki papieru. I srodowisko! I las.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 04:39:09] • [IP: 31.11.128.***]

przy kazdym przystanku jest kosz na smieci, alawki pod wiata tona w smieciach.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 22:39:42] • [IP: 176.221.123.***]

Na ekranie bankomatu powinna sie wyświetlać jakaś treść pouczająca w kwestii nieśmiecenia w okolicach banku.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 17:41:56] • [IP: 178.238.252.***]

PROSIMY O PODWOJNE LUB WIEKSZE KOSZE NA SMIECI POD SKLEPAMI ZABKI!!WYSTARCZY, ZE WRZUCI SIE TAM NP. 4 PETY NIE ZGNIECIONE, RESZTKI JEDZENIA KTORE SPRZEDAJE ZABKA, , KUBEK PO KAWIE I Z KOSZY KIPI, RESZTE DOPELNIAJA MEWY!!JEZELI NIE MA KASY, WYSTARCZY ZABRAC Z PARKU ZDROJOWEGO OD STRONY BASENU POLNOCNEGO-KOSZE BARDZIEJ POJEMNE W KSZTALCIE BECZULEK-TERAZ SA ONE PUSTE, GDYZ TYMI ALEJKAMI CHODZI LUB JEZDZI MALO OSOB!!ALBO ZAMIENIC JE Z TYMI SPOD NIEKTORYCH ZABEK NP Z B.WRZESNIA 52-WIECZNY BURDEL!!A TO CENTRUM---NIEMCY KUPUJA W PIEKARNI GRUZINSKIEJ JAKAS CIAPATE, W ZABCE PICIE, SIADAJA NA LAWKACH I CZEGO NIE DOJEDZA WRZUCAJA DO TYCH PLYTKICH KOSZY RACZEJ NA PARAGONY NIZ OPAKOWANIA I RESZTKI JEDZENIA!!CZY NAPRAWDE NIKT TEGO NIE WIDZI?? Z URZEDU, DLACZEGO OSOBY SPRZATAJACE NIE ZDAJA WAM RAPORTOW ZE SWOJEJ PRACY!!ZROBCIE Z TYM PORZADEK!!S

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 17:41:25] • [IP: 185.210.37.*]

Świnoujście to jeden wielki śmietnik więc nie rozumiem oburzenia :)

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 17:11:15] • [IP: 37.8.230.***]

Przy paczkomatach też bydełko robi syf codziennie pozostawiając puste kartony pod boksami.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 17:07:58] • [IP: 185.53.147.***]

Śmietnikiow przydałoby się na ulicach więcej. Kiedyś gdy szło się w stronę promu od placu wolności było o kilka więcej w innych częściach miasta też, a teraz trzeba szukać.Kiedys były wystawiane kontenery i ludzie wrzucali gabaryty i nie było tyle smieci w lesie. Teraz tragedia.Byc może jedna firma się nie wyrabia, a może miasto oszczędza?Tylko potem sprzątanie lasu też jest drogie i pracochłonne.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 16:00:16] • [IP: 88.218.253.***]

Czytelnik: Brud w cywilizowanym Świnoujściu - RACJA :-)) Ale to samo się brudzi ?

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 15:36:14] • [IP: 185.210.38.**]

Jak to powiedziała pewna kwoka TAKICH NIKT JUŻ NIE WYCHOWA

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 15:35:01] • [IP: 185.210.38.**]

Ludzie są niepoważni, kliknij NIE DRUKUJ potwierdzenia i sprawa załatwiona!!

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 15:04:12] • [IP: 37.47.154.***]

Mieszkancy brudasy.kasa do kieszeni a kwitek na ziemie

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 14:11:40] • [IP: 37.249.118.***]

Tu nie trzeba śmietnika tylko lekcje kultury osobistej kturej mieszkańcom brak !!

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 13:46:19] • [IP: 178.238.247.***]

Masz opcje czy chcesz wydruk czy nie po co klikasz baranie ze chcesz i wyrzucasz

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 13:40:02] • [IP: 185.210.39.***]

Na brak wychowania nawet śmietnik pod nosem nie pomoże... A to tylko mała karteczka.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 13:17:32] • [IP: 37.47.160.***]

prosze tych glupich spostrzezen" mieszkanca" wiecej nie publikowac. To jest jedna i ta sama osoba

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 12:15:11] • [IP: 89.151.36.***]

NA GLABOW TRZEBA POSTAWIC BATA.PRZECIEZ W BANKOMACIE WYSWIETLA CZY CHCE SIE WYDRUK NIECH SAMI PO SOBIE SPRZATAJA JAK NIE POTRAFIA CZYTAC.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 12:04:01] • [IP: 178.235.146.**]

Ale wymyślił czy to nasz mieszkaniec taki bystry a może tak by podniósł jak mu się niepodoba

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 11:53:57] • [IP: 178.238.253.***]

Nie.Na brak kultury i śmietnik nie pomoże.Wydruki każdy powinien zabrać ze sobą.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 11:53:00] • [IP: 185.210.36.***]

Nie tylko to miejsce jest zaśmiecane Bo w banku ING jest ta sama sytuacja A interwencja u pracowników nic nie daje

Gość X • Poniedziałek [28.11.2022, 11:38:50] • [IP: 176.221.123.**]

Jak najszybciej to powinno się ładować mandaty za zaśmiecanie idiotom rzucającymi te papierki. Taki zachowanie to chamstwo, w domu też się tak zachowują?

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 11:32:19] • [IP: 5.173.198.*]

Raczej policjant z bloczkiem mandatowym.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 11:26:18] • [IP: 37.47.155.***]

Za każdym brudasem powinien chodzić śmieciarz, ?? Ciężko papierek w kieszeń i w domu wyrzucić... Brudusy.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 11:20:54] • [IP: 5.173.155.***]

Przecież nie ma obowiązku drukować tych potwierdzeń.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o średniej prędkości do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■