POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.11.2022, 08:35:15] • Świnoujście

W tym roku na Sylwestra marzeń tylko do Zakopanego? W Świnoujściu nie będzie miejskiej imprezy

W tym roku na Sylwestra marzeń tylko do Zakopanego? W Świnoujściu nie będzie miejskiej imprezy

fot. Krzysztof Kost

W trakcie ostatniej konferencji prasowej prezydent Świnoujścia, Janusz Żmurkiewicz poinformował, że w tym roku miasto nie będzie organizowało miejskiego Sylwestra. Nie będzie także pokazu fajerwerków. Dlaczego? Decyzję władz miasta prezydent tłumaczył w następujący sposób: - Po prostu musimy oszczędzać. Mamy problemy finansowe - powiedział prezydent Żmurkiewicz.

Jak widać w tym roku miasto postanowiło oszczędzać nie tylko na świątecznych ozdobach, ale także na miejskim Sylwestrze. Nie jest to dobra wiadomość dla mieszkańców, oraz turystów, którzy być może liczyli na to, że po przerwie wynikającej z pandemii będą mieli okazję hucznie pożegnać stary rok.

W ubiegłym roku, pomimo iż miejski Sylwester się nie odbył to mieszkańcy i turyści wzięli sprawy w swoje ręce i sami zorganizowali pokaz fajerwerków na świnoujskiej plaży. Czy w tym roku będzie podobnie? Piszcie w komentarzach, jakie Wy macie plany na tegorocznego Sylwestra?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Sobota [03.12.2022, 08:51:14] • [IP: 46.231.59.**]

I BARDZO DOBRZE

Gość • Środa [30.11.2022, 15:44:49] • [IP: 176.221.122.***]

ZACZNIJCIE OSZCZĘDZAĆ OD SIEBIE PANIE zmurkiewicz!

Gość • Środa [30.11.2022, 10:59:46] • [IP: 176.221.122.***]

Za moich czasów na Sylwestra robiło się prywatki w domach było wspaniale i swojsko nikt nie śmiecił jak teraz po tych fajerwerkach pełno śmieci zostaje

Gość • Środa [30.11.2022, 03:11:25] • [IP: 37.47.160.***]

Hurrrra!! Bydło - do Zakopca!

Gość • Środa [30.11.2022, 00:48:13] • [IP: 62.69.229.**]

Oto jak durny lud domaga się pseudo rozrywki. Już w starożytnym Rzymie obowiązywało panem et circenses, aby tylko motłoch uspokoić!

Gość • Wtorek [29.11.2022, 22:08:19] • [IP: 37.47.148.**]

Jak to? Przecież impreza będzie w którymś hotelu z za nasze podatki dla garstki ludzi umoczonych z urzędu miejskiego i paru trepów emerytowanych co się uwłaszczyli na terenach Polaków.7ydokomuna dalej się ma dobrze, widać po buźkach i innych chazarsch.

fan jasia fasoli • Wtorek [29.11.2022, 21:31:45] • [IP: 178.235.146.**]

To jest niewiarygodne, , , jakis czas temu pan prezydent nasz najlepszy(zero cynizmu haha) odebral nagrode dla swinoujscia za zrownowazony rozwoj a teraz co nagle ze zadluzone bardzo? to od kiedy zadluzanie i rozkradanie miasta, nieudolne zrzekanie sie wszelakich subwencji i wieeele innych, dzis juz nie chce mi s ie o tym pisac ale kumaci wiedza co tu jest grane ale pytam sie ile jeszcze?!! gdzie jest cba gdzie jest tvn??

Gość • Wtorek [29.11.2022, 21:21:12] • [IP: 176.221.122.***]

Panie Sujka sami kasę sobie dajecie na świeta innym szkoła też w sekrecie a jednej powiedziałeś że nie dasz. No to się nazywa sprawiedliwość i wielki Sujka.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 20:53:54] • [IP: 37.249.35.**]

Międzyzdroje mają, Dziwnów, ma imprezę, a u nas się nie chce. Z drugiej strony jak były organizowane imprezy u nas w mieście, to czytając dziesiątki hejtu, który się wylewał na organizację i inne okoliczności, dotyczące imprezy, myślę, że nie warto organizować Sylwestra dla mieszkańców, którzy są z niego nie zadowoleni.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 20:41:46] • [IP: 89.151.34.***]

i bardzo dobrze. szkoda kasy.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 20:10:25] • [IP: 178.238.249.***]

29.11.2022, 18:11:06] • [IP: 46.205.136.**] Masz spore luki w historii ostatnich 100 lat. Zarówno I jak i IIWS to robota Brytyjskich i Amerykanskich elit.teraz próbują rozpętać kolejne piekło.los Ukrainy im zwisa i powiewa.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 19:18:40] • [IP: 37.47.158.***]

Jak za starych dobrych czasów na Placu Wolności!!

Gość • Wtorek [29.11.2022, 19:16:09] • [IP: 46.76.108.***]

PROPONUJE W TAKIM RAZIE BEZPŁATNE SALE W OBIEKTACH MIEJSKICH DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP MIESZKAŃCÓW, SALA TEATRALNA, HALA OSIR, FILIE MDK, SALE SZKOLNE, ZROBIMY SYLWESTRA Z WŁASNYM KOSZYCZKIEM!!

Gość • Wtorek [29.11.2022, 18:26:10] • [IP: 37.248.250.***]

Lepiej na Schronisko zamiast na fajerwerki kasę przekazać. Z czego tu się cieszyć idą trudne czady

Gość • Wtorek [29.11.2022, 18:11:06] • [IP: 46.205.136.**]

17:11:57] • [IP: 62.69.252.**] to zmień kraj, nie potrzebujemy tu ciasnych egoistów, ludzi tak prymitywnych jak ty. Ci ludzie i ich rodziny na ziemi ukraińskiej są zabijani, uznani przez kremlowską zapleśniałą elitę władzy, przez bandytów, za podludzi. Jeśli ich u nas nie będzie, to będą ginąć, jeśli nie od rakiet, to z zimna i głodu. I po ich śmierci będziemy graniczyć od Bieszczad po okolice Sejn i od okolic Wiżajn po Mierzeję Wiślaną z Rosją. Wstęp do wojny i utraty niepodległości.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 17:57:54] • [IP: 85.221.141.**]

Widocznie dewelopery tak rozkazali i komuchy od ratowania Ziemi.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 17:38:51] • [IP: 144.172.118.**]

Gumolepie, oddaj to co wywłaszczyłeś i będzie na Sylwestra miejskiego.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 17:11:57] • [IP: 62.69.252.**]

Dla Ukrainy pewnie będzie...Mam jedno życzenie na Nowy Rok aby Ukraina zniknęła raz na zawsze z Polski!!wtedy Nasze życie zmieni SIĘ na LEPSZE o1000000000%

Gość • Wtorek [29.11.2022, 16:50:46] • [IP: 178.235.146.**]

Trzeba było wcześniej o tym myśleć a nie jak prezydent zadłużył miasto na ponad 300mln. .

Gość • Wtorek [29.11.2022, 16:38:47] • [IP: 157.25.106.**]

Dzięki takiemu zarządzaniem miastem - mamy teraz bałagan w b...u. Bredzenie o oszczędzaniu to sobie zostaw dla swoich. Trzeba było się nie zrzekać subwencji, racjonalnie wydatkować na inwestycję i ich pilnować. Obudziliśmy się z ręką w nocniku. Najgorsze, że nasi włodarze nie mają sobie nic do zarzucenia. Czyżby to była wina mieszkańców. Po części tak bo wybrali taką władzę.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 16:37:37] • [IP: 84.138.119.**]

Betonowy Plac Wolnosci-fajnie ujete tak sie powinien nazywac, BETONOWY.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 16:10:44] • [IP: 178.238.249.***]

Sylwestry to już były... Gryfii, Penelopie, Albatrosie..tylko szkoda że czasu już cofnąć nie można. Bieganie z flaszką i wrzaski na ulicy to dobre dla dzieciarni.

Gość • Wtorek [29.11.2022, 15:25:17] • [IP: 5.173.179.**]

I nagród dla urzędników, piniedzy po prostu nie ma