POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.12.2022, 08:33:11] • Świnoujście

Nieprzytomny mężczyzna leżał na chodniku w centrum miasta. Służby okryły go folią, żeby się nie wyziębił

Nieprzytomny mężczyzna leżał na chodniku w centrum miasta. Służby okryły go folią, żeby się nie wyziębił

fot. iswinoujscie.pl

Widok leżącego na chodniku w centrum miasta mężczyzny wzbudził zainteresowanie jednego z przechodniów. Postanowił nie czekać i zadzwonił na policję oraz pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że 40 - latek jest pod wpływem alkoholu.

Jako pierwsi przyjechali policjanci. Funkcjonariusze okryli mężczyznę folią termiczną.

-Zgłoszenie dotyczyło ok.40-letniego mężczyzny leżącego na deptaku. Pacjent przyznał, że spożywał alkohol. Był przytomny, w stanie stabilnym, z obniżoną temperaturą ciała. Został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala - poinformowała rzecznik WSPR w Szczecinie, Paulina Heigel.

Do zdarzenia doszło w środę, 30 listopada przed godziną 19:00 przy ulicy Piłsudskiego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 11:10:59] • [IP: 79.186.52.***]

Trzeba pomagać, nie można ignorować takich przypadków

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 10:13:01] • [IP: 176.221.123.***]

w Marcu Mundurowi dostaną 8 Procent Podwyzki a Emeryci 13 Procent

Gość • Poniedziałek [05.12.2022, 08:59:13] • [IP: 185.210.36.***]

21:11:09] • [IP: 37.248.158.**] To jest na jego koszt, on też płaci podatki. A sam, byś był spokojny, naklej sobie na ubranie naklejkę:" Nie życzę sobie wzywania karetki, gdy będę leżał na ulicy", {nawet gdyby to była śpiączka cukrzycowa, udar, omdlenie, itd.}

Gość • Niedziela [04.12.2022, 21:11:09] • [IP: 37.248.158.**]

Może niech się empatyczny przechodzień interesuje człowiekiem na własny koszt

Gość • Niedziela [04.12.2022, 21:07:50] • [IP: 31.11.128.***]

Do szpitala? A mnie pytają czy jestem ubezpieczony...

Gość • Niedziela [04.12.2022, 17:48:42] • [IP: 92.118.167.***]

Wszystkie służby są do pomocy dla każdego człowieka oczywiście są tacy którzy tego nadużywają i powinni być ukarani ale mile jest to że przechodzień miał odrobinę empatii aby zainteresować się człowiekiem

Gość • Niedziela [04.12.2022, 16:06:27] • [IP: 78.10.206.**]

Nie mogę się doczekać, kiedy do Świnoujścia przywiozą fentanyl.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 16:04:36] • [IP: 78.10.206.**]

Szacun...🍷

Gość • Niedziela [04.12.2022, 15:36:55] • [IP: 46.205.128.**]

110 punktów sprzedaży alkoholu w mieście robi swoje. Bogata obyczajowość związana z piciem robi swoje - mamy taki sport narodowy mówienia wiców alkoholowych czy robienia aluzji do picia Bardziej niebezpieczny jest sport oblewania czegokolwiek, przy lada okazji. Gdy ktoś jest wyleczonym alkoholikiem, czyli panuje już nad pociągiem do picia, choć we sensie ścisłym alkoholikiem pozostaje (ale pijakiem już nie jest), nieustannie znajduje się w sytuacji pokus do picia. Nie ma mody robienia urodzin czy innych uroczystości bez alkoholu.Moda wprawdzie to za mało, to powinna być tradycja - z osobną ofertą w punktach gastronomicznych lub innych placówkach - ofertą fetowania BEZ ALKOHOLU.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 14:19:54] • [IP: 176.221.123.***]

40 lat - a może to jakiś średnio znany polityk. Jeśli poseł to trafi do szpitala dla wybrańców.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 13:46:03] • [IP: 83.23.148.**]

Czyżby teraz, , Szpital, , przejął funkcje Izby Wytrzeźwień. Teraz z podejrzeniem zawału, udaru kładziemy się na chodniku i dopiero dzwonimy na 112.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 13:35:31] • [IP: 178.238.252.**]

Ile trzeba w siebie wlać alkoholu, żeby upaść na ulicy i nie móc wstać o własnych siłach?Pewnie to czyiś mąż, ojciec...w domu zmartwienie, bo nie wraca...Powinno być przymusowe leczenie alkoholików...

Gość • Niedziela [04.12.2022, 13:30:06] • [IP: 89.151.34.***]

Pij do nieprzytomności! Podobno jesteś chory. Odpowiednie służby zawiozą cię do ciepłego łóżeczka, pod opiekę troskliwych i pięknych kobiet. - Czego tu więcej chcieć! Bajka!

Gość • Niedziela [04.12.2022, 12:35:36] • [IP: 37.47.173.***]

Jedna komentujaca rozumie, ze alkoholizm jest choroba.Nikt nie moze zapewnic co moze sie stac w przyszłosci. Najczesciej patrzymy na takiego czlowieka z pogarda. Przykro...

Gość • Niedziela [04.12.2022, 12:15:39] • [IP: 185.210.39.**]

No cyrk, do zawałów, wylewów jeździ straż pożarna a do zaprutych maskotek jak zawsze jest karetka.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 10:46:22] • [IP: 5.173.176.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Niedziela [04.12.2022, 10:41:36] • [IP: 5.173.177.***]

Alkoholizm to choroba duszy. Straszna choroba. I nie ma na nią lekarstwa. We wstępnej fazie można człowiekowi pomóc ale najgorzej jak wpadnie w tzw.towarzystwo. Podziękowania dla przechodnia który okazał serce i zadzwonił po pomoc. Są tacy co widząc nieszczęśnika tylko się z niego naśmiewają.Nie krytykujcie służb medycznych że przyjeżdżają.Każdemu może się to zdarzyć.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 09:42:35] • [IP: 62.69.252.***]

I dla takich pogotowie jest a jak się ma ciśnienie 230/130 i wzywa się karetkę to straszą policja że zawiadomią bo pacjent symuluje

Gość • Niedziela [04.12.2022, 08:48:33] • [IP: 89.151.39.*]

Nasi Policjanci świnoujscy ssą tylko od żuli, , a dostawcy narkotykow latają dalej STOP DILERCE !!

Gość • Niedziela [04.12.2022, 08:44:34] • [IP: 37.248.158.**]

straż pożarna nie przyjechała? A, przepraszam, zapomniałem. Straż jeździ do zawałów i wylewów, do naprutych lumpów jeździ pogotowie

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o średniej prędkości do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■