POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.01.2023, 17:12:28] • Świnoujście

Mieszkaniec - Wrak w centrum miasta jako sypialnia?

Mieszkaniec - Wrak w centrum miasta jako sypialnia?

fot. Mieszkaniec

Minęło już dużo czasu, odkąd zapowiedziano, że zalegające wraki samochodów będą usuwane. Czas mija, a w tej kwestii niewiele się zmieniło. Zdjęcia porzuconego i zniszczonego samochodu przysłał mieszkaniec.

- Przechodząc przez centrum miasta, przy ulicy Armii Krajowej, od długiego czasu można zobaczyć samochód osobowy mazda, bez tablic rejestracyjnych z powybijanymi szybami. Auto wygląda koszmarnie, wokół tworzy się bałagan a wnętrze służy za sypialnię. Może wreszcie ktoś odpowiedzialny zajmie się tym gratem i go usunie? - pisze mieszkaniec.

Mieszkaniec - Wrak w centrum miasta jako sypialnia?

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Piątek [27.01.2023, 07:30:22] • [IP: 5.173.197.***]

Pani Terenda raczej nie ogarnia tematu.

Gość • Czwartek [26.01.2023, 22:00:31] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Czwartek [26.01.2023, 11:37:57] • [IP: 37.47.176.**] Uściślij informację. Powinno być przydzielili mi a nie kupiłem, nie na wynajem tylko do sprzątania...

Gość • Czwartek [26.01.2023, 21:56:18] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Czwartek [26.01.2023, 18:42:16] • [IP: 31.0.176.**] To to limuzyna pisuar-bolszewika vel ruska onuca. Zostawcie mu to przynajmniej do marca...

Gość • Czwartek [26.01.2023, 18:46:45] • [IP: 31.0.176.**]

IP36 CARYCA TO TEN TWÓJ ELEKTRYK OBIECANY PRZEZ PIS?

Gość • Czwartek [26.01.2023, 18:42:16] • [IP: 31.0.176.**]

W BAGAŻNIKU SRACZ TAKI MINI KAMPER?

Gość • Czwartek [26.01.2023, 16:48:44] • [IP: 2.106.93.**]

Wrak? Niejeden chciałby mieć takiego „wraka”.

Gość • Czwartek [26.01.2023, 14:28:56] • [IP: 51.89.165.**]

Czy mieszkańcy tego przybytku przyjmą księdza z kolędą?

Gość • Czwartek [26.01.2023, 13:28:47] • [IP: 178.238.251.**]

grunwaldzka, parking przed blokami na krzywej - zarośnięty chwastami wrośnięty w ziemię od baaardzo dawna

Gość • Czwartek [26.01.2023, 12:50:09] • [IP: 5.173.193.***]

Caryca, chociaż onucami pozatykaj te dziury bo zima idzie.

Gość • Czwartek [26.01.2023, 11:37:57] • [IP: 37.47.176.**]

A ja sobie kupiłem kolejny apartament w PENELOPA SILVER. Wspaniałe czasy. Pieniądze same się robią i nic nie trzeba robić. Od czasu do czasu najemcom podnieść czynsz i do notariusza iść kolejne mieszkanie kupić. Ja nie wiem dlaczego ludzie narzekają na naszych radnych czy na rząd. Przecież jest wspaniale. Drożyzna też cieszy, bo każde mieszkanie nabiera na wartości. No ale jak ktoś woli żyć w aucie to kto mu zabroni.

Gość • Czwartek [26.01.2023, 09:04:22] • [IP: 5.173.31.**]

Lepiej w aucie niż pod gołym niebem.

:) • Czwartek [26.01.2023, 08:41:03] • [IP: 77.111.247.***]

To kamper Gumolepa i Betoniarki :D

Gość • Czwartek [26.01.2023, 07:18:01] • [IP: 37.248.166.**]

Naczelnik B. T-Terenda to ma cały 🅿 arking przy Grunwaldzkiej znowu zapełniony? Terminy złomowania ogarnięte?

Gość • Czwartek [26.01.2023, 06:47:35] • [IP: 37.248.166.**]

Na grunwaldzkiej 26 dobry maluch stoi aż zarósł

Witold-Nowak • Środa [25.01.2023, 23:04:34] • [IP: 178.235.147.***]

Naczelnik Terenda niech zadzwoni do właściciela i poprosi aby zabrał auto. To takie proste ! Szybko i skutecznie :-)

Gość • Środa [25.01.2023, 22:42:44] • [IP: 176.221.122.**]

Do • Środa [25.01.2023, 22:26:32] • [IP: 37.47.157.*] widać że jesteś starym pie**** trepem obyś spadł i nogę złamał od takiego pisania wioskowy cwoku

Wynajem • Środa [25.01.2023, 22:26:32] • [IP: 37.47.157.*]

Ja posiadam mieszkania na wynajem i napawam się tym, że sobie leżę, a kasiora sama wpada. W sumie dobrze się czuję jak widzę jak inni muszą żyć z miesiąca na miesiąc, wstają o wcześnie rano o 7 do pracy albo mieszkają w samochodzie, a ja sobie wstaję w południe, a pieniądze same się robią. Trzeba jedynie było się urodzić w odpowiednim czasie aby mieć czas się dorobić. 3 lata na ofszorach i już mam dobrą emeryturkę. Jedni kwiczą inni się cieszą, życie. Ja się cieszę z obecnych rządów i drożyzny, bo moje nieruchomości potroiły swoją wartość w krótkim czasie. Jak bym teraz je sprzedał to bym był multimilionerem. Teraz najemcy kupują mi kolejne mieszkania.

Gość • Środa [25.01.2023, 22:06:15] • [IP: 37.47.183.***]

Ja też kilka nocy spędziłem w samochodzie. Nic przyjemnego. Na szczęście dobry znajomy użyczył mi działkę i mam teraz dobre warunki na działce ROD.

Kasia • Środa [25.01.2023, 22:04:05] • [IP: 37.47.152.***]

Ja bym wolała się nie urodzić. Po co to wszystko. Szkoły, studia, szkolenia. Po to aby nie było nigdy stać na mieszkanie i aby być skazaną na życie aż do śmierci z rodzicami? Lepiej by było się nie urodzić.

Gość • Środa [25.01.2023, 21:55:55] • [IP: 88.156.235.**]

2 wraki za Rossmanem.1 bez kół służy jakies paniusi za magazyn.drugi mimo kartki z upomnieniem za wycieraczkami rowniez od kilku miesięcy.Brak reakcji.

Gość • Środa [25.01.2023, 20:45:16] • [IP: 178.238.249.***]

Grunwaldzka przy LOGOSIE stoi czarny Pegeot 307 od kilku miesiecy.

Gość • Środa [25.01.2023, 20:44:17] • [IP: 37.47.181.***]

A ja bym chciał aby jakieś rakiety trafiły w gazoport albo bomba atomowa i rozwaliły to zepsute miasto chciwości i zła.

Gość • Środa [25.01.2023, 20:41:44] • [IP: 37.47.189.**]

Mieszkali w bunkrach, to im zburzyli, bo trzeba budować hotele aby Niemcy się bawili. Mieszkają w samochodach, to ich gonią i opisują. Z promów i dworców są przepędzani. Jestem za wprowadzeniem prawa takiego jak w Hiszpanii aby można było się włamać do pustego mieszkania i tam zamieszkiwać.

Gość • Środa [25.01.2023, 20:36:33] • [IP: 37.47.152.**]

Takie życie to już ekstremalna sprawa. Kimnąć się można ale zimno i nie ma jak zadbać o higienę. Ja nie piję ale z etatu nie stać mnie na wynajem mieszkania. Postanowiłem skorzystać z pomocy dla bezdomnych. Polecam pana Leszka. To wspaniały człowiek. Zamiast mieszkać w samochodzie czy wynajmować mieszkanie, to lepiej mieszkać u" Brata Alberta". Można wówczas odkładać pieniądze na działkę ROD i tam sobie postawić w przyszłości mały domek i tam żyć. Era mieszkań już się skończyła. Kto nie kupił niech zapomni. Mieszkania są budowane nie do mieszkania tylko na biznes jako lokata dla milionerów.

Bezdomny • Środa [25.01.2023, 20:31:05] • [IP: 65.108.7.**]

Staralem sie pracowalem, bralem nadgodziny. Chcialem nazbierac na mieszkanie. Nigdzie nie chodzilem po knajpach, kupowalem jedzenie z promocji i przed koncem waznosci. Ubrania nosilem stare, a buty dodzieralem do konca. Jak juz mialem 100 tys zl. To cena mieszkania wzrosla o 100 tys zl. Jak nazbieralem 200 tys zl, to cena wzrosla o kolejne 100 tys zl. Zdalem sobie sprawe, ze to mechanizm celowo stworzony, a moje pieniadze i praca poszly na marne. Zaczalem pic i uzywac. Skoro stracilem sens to co mi pozostalo. Przetrwonilem pieniadze i stalem sie bezdomny. Teraz nie pije, nie pale ale juz nie mam zamiaru byc frajerem goniacym za czyms czego nie dogonie. Niech mnie teraz panstwo utrzymuje, ktore mnie okradlo podwyzszajac cene mieszkan na ktore tak ciezko pracowalem.

Oglądasz 1-25 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■