POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.11.2023, 19:00:12] • zachodniopomorskie

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze po raz kolejny realizuje projekt w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii", tym razem pod nazwą „Akcja Reanimacja". Projekt „Akcja Reanimacja" to nowatorski projekt edukacyjny, który ma na celu dotarcie do licznej grupy odbiorców, różnych ludzi, kobiet, mężczyzn, dzieci i dorosłych poprzez popularne platformy społecznościowe takie jak TikTok, Facebook i Instagram, które są wspólnym miejscem dla całego społeczeństwa.

Młodzież Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego jest aktywnie zaangażowana w tworzenie treści edukacyjnych, w których są uwzględniane treści jak udzielić pierwszej pomocy, życia członków Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Oprócz treści edukacyjnych i humorystycznych filmików, organizowane będą również konkursy o Pierwszej Pomocy, w których możliwe będzie zgarnięcie nagrody rzeczowej oraz zaproszenie na występ w Mediach Społecznościowych Projektu.

Kolejny projekt młodzieży z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

fot. Organizator

Nadia Janicka
Członkini projektu


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■