POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.03.2025, 18:37:47] • Świnoujście

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry”, czyli codzienne przygody bystrej kotki

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry”, czyli codzienne przygody bystrej kotki

fot. Organizator

Sprytna i ciekawa świata Kicia Kocia wraz ze swoimi przyjaciółmi zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkową kinową przygodę we wszystkich kinach sieci Multikino już od 22 marca! Wspólnie odkrywają otaczający ich świat, uczą się nowych rzeczy i stawiają czoła codziennym wyzwaniom. Każda przygoda to dla nich okazja do zabawy, nauki i zdobywania cennych doświadczeń, które pomagają im lepiej zrozumieć świat.

Kicia Kocia to jedna z najbardziej lubianych bohaterek książek dla najmłodszych. Teraz, wraz ze swoimi przyjaciółmi, pojawia się na wielkim ekranie w Multikinie! Ta wyjątkowa animacja to skarbnica ciepłych, pełnych uroku historii, które w lekki i przystępny sposób uczą dzieci codziennych zasad, wartości i emocji.

Z okazji nadchodzącej wiosny Kicia Kocia z radością bawi się na świeżym powietrzu i wraz z Packiem wyrusza na poszukiwanie przygód. Odwiedzają i rozweselają sąsiada, panią w parku i w piekarni oraz listonosza. Wspólnie spędzają czas na placu zabaw i w ogrodzie, gdzie czekają na nich zarówno ekscytujące przygody, jak i drobne niebezpieczeństwa. Na szczęście zawsze mogą liczyć na pomoc codziennych bohaterów – rodziców, strażaków i policjantów. Skoro wiosna to też świeże owoce! Kto lubi koktajl, a kto marchewkę ? I dlaczego warto wybierać zdrowe przekąski?

Obserwowanie świata to jedno z ulubionych zajęć Kici Koci. Tym razem, zapatrzona w księżyc, postanawia wybrać się w kosmiczną podróż! A udział w paradzie inspiruje ją do założenia własnego zespołu muzycznego.

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [27.03.2025, 20:21:32] • [IP: 89.151.17.**]

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Joanna Agatowska uzyskałą absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■