POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.12.2011, 16:38:18] • Świnoujście

Mikołajkowa zabawa w hali tenisowej

Mikołajkowa zabawa w hali tenisowej

fot. Adam Strukowicz

3 grudnia w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci uczęszczających na zajęcia tenisowe. Było to kolejne wspólne przedsięwzięcie zorganizowane przez Akademię Tenisa Ziemnego Junior i OSiR Wyspiarz, propagujące grę w tenisa ziemnego wśród najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu.

Sobotnie popołudniowe spotkanie można określić mianem wyjątkowego, bowiem w imprezie wzięło udział blisko 50 dzieci, wśród których uczestniczyły także dzieci z zaprzyjaźnionej sekcji tenisa ziemnego z Niemiec.

Mikołajkowa zabawa w hali tenisowej

fot. Adam Strukowicz

W bardzo wesołej, a przede wszystkim typowo sportowej atmosferze, dzieci świetnie się bawiły. Organizatorzy zapewnili małym pociechom szereg różnorodnych animacji sportowych.

Mikołajkowa zabawa w hali tenisowej

fot. Adam Strukowicz

Przy owacjach i dopingu rodziców dzieci ,,w pocie czoła" pokazywały swoje umiejętności. W trakcie imprezy (w ramach odpoczynku), pani rzecznik świnoujskiej policji, st. sierż. Dorota Małysa, przekazała dzieciom podstawową wiedzę na temat bezpieczeństwa. Rozdano dzieciom drobne upominki w postaci tzw. odblasków. W końcowej części imprezy wystąpił pan Emil prezentując umiejętności ,,niesamowitego" tańca.

Mikołajkowa zabawa w hali tenisowej

fot. Adam Strukowicz

Wielkim poruszeniem było przybycie MIKOŁAJA, który swoim zwyczajem i z ogromną radością rozdał dzieciom prezenty. Cała kilku-godzinna impreza przebiegła w bardzo wesołej i rodzinnej atmosferze.

- Chcielibyśmy serdecznie podziękować sponsorom, bez których organizacja tej imprezy nie byłaby możliwa – podkreśla Zarząd Klubu UKS ATZ Junior.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [06.12.2011, 00:43:58] • [IP: 92.42.113.**]

Człowieku tu chodzi o tenis

Gość • Niedziela [04.12.2011, 21:05:39] • [IP: 92.42.113.**]

Bravo ruch i tenis równa się dobra zabawa.

Gość • Niedziela [04.12.2011, 17:14:16] • [IP: 83.8.103.***]

no kiedy bedzie artykul o zdobyciu mistrzostwa europy w karate przez Stelle ?!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nie Stawa Młyny czyli "biały wiatrak", jest symbolem Świnoujścia pod rządami prezydenta Żmurkiewicza, tylko umierające i uschnięte drzewa w mieście. To wymowny i smutny symbol Świnoujścia zarządzanego zbyt długo przez prezydenta Żmurkiewicza i jego zastępców Michalską i Sujkę. To, co dzieje się na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. Młode drzewa, które miały być ozdobą naszej dzielnicy nadmorskiej, umierają jedno po drugim, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Za zieleń odpowiada Wydział Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadbać o żywe młode drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■