POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi w dniu 4 pa寮ziernika (鈔oda) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Pani Ann Partyka-Judge oraz prezentacj jej dotychczasowych dokona tw鏎czych. Pani Anna pochodzi ze 安inouj軼ia, od lat mieszka poza granicami kraju. Debiutowa豉 jako autorka wierszy, pe軟i豉 nawet przez kilka kadencji funkcj prezesa Klubu Literackiego „Na Wyspie”. Dzisiaj realizuje si jako pisarka powie軼i: krymina, sensacja, thriller, literatura obyczajowa, romans, literatura dzieci璚a – to jej domeny tw鏎cze. Zapraszamy serdecznie. Wst瘼 wolny! ■ Nie Stawa M造ny czyli "bia造 wiatrak", jest symbolem 安inouj軼ia pod rz康ami prezydenta 痂urkiewicza, tylko umieraj帷e i uschni皻e drzewa w mie軼ie. To wymowny i smutny symbol 安inouj軼ia zarz康zanego zbyt d逝go przez prezydenta 痂urkiewicza i jego zast瘼c闚 Michalsk i Sujk. To, co dzieje si na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. M這de drzewa, kt鏎e mia造 by ozdob naszej dzielnicy nadmorskiej, umieraj jedno po drugim, pozostawiaj帷 po sobie pustk i 瘸l. Za ziele odpowiada Wydzia Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to mo磧iwe, 瞠 w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadba o 篡we m這de drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszcz drzewa! Czy nie nadszed czas na interwencj? Mieszkaniec naszego miasta postanowi przes豉 zdj璚ia do redakcji, kt鏎e robi wra瞠nie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, kt鏎e zosta造 uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi pa嗆, aby przeniesiono te zwierz皻a do parku Woli雟kiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■