POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.06.2008, 17:45:04] • Świnoujście

Rozkradają płot przy UBB

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Z każdym dniem jest coraz mniej metalowych części ogrodzenia przy torach kolejki UBB. Najprawdopodobniej rozkradane są przez złomiarzy.

- Gdyby w końcu uruchomili tę kolejkę, to ktoś by pilnował tego miejsca – mówi jedna z mieszkanek osiedla Posejdon. – a tak to wciąż coś tutaj ginie.

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Firma UBB ma też problem z chuliganami. Pijana młodzież urządza tam sobie libacje alkoholowe. Zostają po nich pobite butelki, puszki po piwie i niedopałki papierosów.
- Po za tym bazgrają po ławkach i tablicach – mówi jeden z mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Polak • Środa [27.08.2008, 10:32:34] • [IP: 80.53.224.**]

Tacy my jesteśmy. Drugiego okraść, pobić, albo nasrać drugiemu na wycieraczkę pod drzwi. A jak coś jest nowo zbudowane, to najlepiej to zniszczyć. Siedzenia pociąć, mury obsrać farbą, drzewka połamać. Do dziś Niemcy nie mogą zrozumieć, dlaczego zgodzili się otworzyć granice. Ja na ich miejscu bym się nie zgodził. Buractwo powinno siedzieć za płotem. Tam jego miejsce. A nie na salony Europy się pchać. Jestem Polakiem, więc jestem burakiem.

Gość • Środa [25.06.2008, 03:03:54] • [IP: 77.88.181.***]

Polskie BYDŁO w akcji. Wy Polacy jesteście fenomenem najgorszych przywar i buractwa, jakie świat tylko widział.

Gość • Niedziela [22.06.2008, 14:20:41] • [IP: 217.42.37.**]

ja plota niema kolejke ukradli tylko sie wstydza przyznac to jest dopiero kandydant na licealiste

Gość • Niedziela [22.06.2008, 09:32:42] • [IP: 83.21.9.**]

Wyznaczyć nagrodę za złapanie debilnego złodzieja i ukarać przykładnie debila !

Gość • Sobota [21.06.2008, 18:07:34] • [IP: 83.21.166.***]

Jesteśmy złodzieje- wstyd

Gość • Sobota [21.06.2008, 16:10:33] • [IP: 88.156.232.***]

niepowinno się skupować złomu od tych lumpiarzy- złomiarzy, bo rozkradają kolej, energetykę, wodociągi a teraz płoty! TRZEBA TO W KOŃCU UKRUCIĆ!!

Gość • Sobota [21.06.2008, 11:16:51] • [IP: 83.21.32.***]

To My KATOLICKI W 98% naród ! To nasz KATOLICKI wkład do wspólnej Europy. POLAK POTRAFI !

mieszkanka • Sobota [21.06.2008, 07:48:56] • [IP: 217.97.199.*]

Na deptaku, na wydmach, też brakuje co nieco...nikt, nie reaguje...dlatego złodzieje niczego sie nie boją...ktoś kupuje...może wcale, nie na złom!

Gość • Piątek [20.06.2008, 23:09:29] • [IP: 217.97.199.*]

Gdzieś ten ukradziony płot musza sprzedac? Co nie idzioe tego sprawdzić?

Gość • Piątek [20.06.2008, 21:40:57] • [IP: 217.97.199.*]

Brakuje słów na te niektóre wypowiedzi!

Gość • Piątek [20.06.2008, 20:15:42] • [IP: 92.42.115.***]

Brac wszystko jak leci * wszystko uzupelnia

Gość • Piątek [20.06.2008, 19:32:32] • [IP: 83.21.75.**]

czytam te bzdury sam nie wiem dlaczego. Pada temat, a tu co jeden drugiego uczy poprawnej polszczyzny

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:42:42] • [IP: 92.42.117.***]

Rozebrać tory i zwolnić biurakratów. To szkodnicy, nie potrafią na czas załatwić prostej sprawy. Tyłka nie ruszą i ne pojądą tam gdzie trzeba. Ja bym u siebie godziny nie trzymał w pracy! Ale badziewie.

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:14:56] • [IP: 217.97.199.*]

to fakt. .to miasto bezprawia!!

Gość • Piątek [20.06.2008, 15:22:35] • [IP: 92.42.117.***]

Kto nam wystawia opinie? To chyba obcy wywiad, bo Polak tego nie robi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:31:02] • [IP: 212.160.162.**]

Teraz wiadomo dlaczego Niemcy nie uruchomili połączenia ze Świnoujściem - boją się, że złodzieje mogą ukraść wagony.

michal • Piątek [20.06.2008, 12:18:39] • [IP: 80.213.185.**]

witam.z tego co tu czytam o tej sygnalizacji na przeprawy promowe, teraz ten biedny plotek rozbierany...jedno slowo tylko sie nasuwa..ZENADA !! jestem poza swinoujsciem, ale jak to czytam to widze sie nic niezmienilo i sie chyba niezmieni, tylko widze miasto caly czas wstyd przynosi!jak tam wracac??ahhhh

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:16:13] • [IP: 217.97.199.*]

Polecam artykul w dziale miasto" Wlamal sie i podpalil dom"

Gość • Czwartek [19.06.20 • Piątek [20.06.2008, 11:52:24] • [IP: 83.21.70.***]

"Niemiaszki tobie okradły dom". Przecież ty jeszcze wtedy nawet na świecie nie byłeś. Zli Ci Niemcy bo budują nam kolejkę na naszej piastowsko - szlacheckiej ziemi. Polska chołota, utwierdzam się w przekonaniu, że należy wypisać się z tego złodziejskiego narodu i kraju tak jak cała rzesza byłych obywateli w Niemczech, UK, USA i innych normalnych państwach.

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:09:09] • [IP: 88.156.234.***]

Jakby prezydent tego pilnowal to by nic nie zginelo. .

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:04:07] • [IP: 88.156.232.***]

Nieuruchomienie tej kolejki do tej pory jest winą rządu Tuska i całej PO. Celowo przedłużają wydanie zezwoleń na jej eksploatację, - na złość Żmurkiewiczowi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 10:18:13] • [IP: 80.245.189.***]

A te trzy gwiazdeczki świnoujskie na zdjęciu to pewnie na spacerku były.Ale wybrały sobie miejsce na spacer.

Gość • Piątek [20.06.2008, 08:48:08] • [IP: 82.195.137.***]

to napewno te łyse pajace z BMWu BEEMA musi byc, ale na petrol juz nie chwatajet wiec trzeba sosine jakos kołowac. Gdzie ja mieszkam. ... bez kitu...!

Gość • Piątek [20.06.2008, 07:19:42] • [IP: 80.245.186.**]

bazgrzą a nie bazgrają!

Gość • Piątek [20.06.2008, 05:58:32] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Czwartek [19.06.2008, 22:03] • [IP: 80.245.190.**]Z sygnalizatorów zrób sobie kolorofony i będziesz miał kolorowe życie

Oglądasz 1-25 z 78
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, iż coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej nastąpi dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych. ■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych wpłynął do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■