POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.06.2008, 17:45:04] • Świnoujście

Rozkradają płot przy UBB

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Z każdym dniem jest coraz mniej metalowych części ogrodzenia przy torach kolejki UBB. Najprawdopodobniej rozkradane są przez złomiarzy.

- Gdyby w końcu uruchomili tę kolejkę, to ktoś by pilnował tego miejsca – mówi jedna z mieszkanek osiedla Posejdon. – a tak to wciąż coś tutaj ginie.

Rozkradają płot przy UBB

fot. Sławomir Ryfczyński

Firma UBB ma też problem z chuliganami. Pijana młodzież urządza tam sobie libacje alkoholowe. Zostają po nich pobite butelki, puszki po piwie i niedopałki papierosów.
- Po za tym bazgrają po ławkach i tablicach – mówi jeden z mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Polak • Środa [27.08.2008, 10:32:34] • [IP: 80.53.224.**]

Tacy my jesteśmy. Drugiego okraść, pobić, albo nasrać drugiemu na wycieraczkę pod drzwi. A jak coś jest nowo zbudowane, to najlepiej to zniszczyć. Siedzenia pociąć, mury obsrać farbą, drzewka połamać. Do dziś Niemcy nie mogą zrozumieć, dlaczego zgodzili się otworzyć granice. Ja na ich miejscu bym się nie zgodził. Buractwo powinno siedzieć za płotem. Tam jego miejsce. A nie na salony Europy się pchać. Jestem Polakiem, więc jestem burakiem.

Gość • Środa [25.06.2008, 03:03:54] • [IP: 77.88.181.***]

Polskie BYDŁO w akcji. Wy Polacy jesteście fenomenem najgorszych przywar i buractwa, jakie świat tylko widział.

Gość • Niedziela [22.06.2008, 14:20:41] • [IP: 217.42.37.**]

ja plota niema kolejke ukradli tylko sie wstydza przyznac to jest dopiero kandydant na licealiste

Gość • Niedziela [22.06.2008, 09:32:42] • [IP: 83.21.9.**]

Wyznaczyć nagrodę za złapanie debilnego złodzieja i ukarać przykładnie debila !

Gość • Sobota [21.06.2008, 18:07:34] • [IP: 83.21.166.***]

Jesteśmy złodzieje- wstyd

Gość • Sobota [21.06.2008, 16:10:33] • [IP: 88.156.232.***]

niepowinno się skupować złomu od tych lumpiarzy- złomiarzy, bo rozkradają kolej, energetykę, wodociągi a teraz płoty! TRZEBA TO W KOŃCU UKRUCIĆ!!

Gość • Sobota [21.06.2008, 11:16:51] • [IP: 83.21.32.***]

To My KATOLICKI W 98% naród ! To nasz KATOLICKI wkład do wspólnej Europy. POLAK POTRAFI !

mieszkanka • Sobota [21.06.2008, 07:48:56] • [IP: 217.97.199.*]

Na deptaku, na wydmach, też brakuje co nieco...nikt, nie reaguje...dlatego złodzieje niczego sie nie boją...ktoś kupuje...może wcale, nie na złom!

Gość • Piątek [20.06.2008, 23:09:29] • [IP: 217.97.199.*]

Gdzieś ten ukradziony płot musza sprzedac? Co nie idzioe tego sprawdzić?

Gość • Piątek [20.06.2008, 21:40:57] • [IP: 217.97.199.*]

Brakuje słów na te niektóre wypowiedzi!

Gość • Piątek [20.06.2008, 20:15:42] • [IP: 92.42.115.***]

Brac wszystko jak leci * wszystko uzupelnia

Gość • Piątek [20.06.2008, 19:32:32] • [IP: 83.21.75.**]

czytam te bzdury sam nie wiem dlaczego. Pada temat, a tu co jeden drugiego uczy poprawnej polszczyzny

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:42:42] • [IP: 92.42.117.***]

Rozebrać tory i zwolnić biurakratów. To szkodnicy, nie potrafią na czas załatwić prostej sprawy. Tyłka nie ruszą i ne pojądą tam gdzie trzeba. Ja bym u siebie godziny nie trzymał w pracy! Ale badziewie.

Gość • Piątek [20.06.2008, 17:14:56] • [IP: 217.97.199.*]

to fakt. .to miasto bezprawia!!

Gość • Piątek [20.06.2008, 15:22:35] • [IP: 92.42.117.***]

Kto nam wystawia opinie? To chyba obcy wywiad, bo Polak tego nie robi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:31:02] • [IP: 212.160.162.**]

Teraz wiadomo dlaczego Niemcy nie uruchomili połączenia ze Świnoujściem - boją się, że złodzieje mogą ukraść wagony.

michal • Piątek [20.06.2008, 12:18:39] • [IP: 80.213.185.**]

witam.z tego co tu czytam o tej sygnalizacji na przeprawy promowe, teraz ten biedny plotek rozbierany...jedno slowo tylko sie nasuwa..ZENADA !! jestem poza swinoujsciem, ale jak to czytam to widze sie nic niezmienilo i sie chyba niezmieni, tylko widze miasto caly czas wstyd przynosi!jak tam wracac??ahhhh

Gość • Piątek [20.06.2008, 12:16:13] • [IP: 217.97.199.*]

Polecam artykul w dziale miasto" Wlamal sie i podpalil dom"

Gość • Czwartek [19.06.20 • Piątek [20.06.2008, 11:52:24] • [IP: 83.21.70.***]

"Niemiaszki tobie okradły dom". Przecież ty jeszcze wtedy nawet na świecie nie byłeś. Zli Ci Niemcy bo budują nam kolejkę na naszej piastowsko - szlacheckiej ziemi. Polska chołota, utwierdzam się w przekonaniu, że należy wypisać się z tego złodziejskiego narodu i kraju tak jak cała rzesza byłych obywateli w Niemczech, UK, USA i innych normalnych państwach.

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:09:09] • [IP: 88.156.234.***]

Jakby prezydent tego pilnowal to by nic nie zginelo. .

Gość • Piątek [20.06.2008, 11:04:07] • [IP: 88.156.232.***]

Nieuruchomienie tej kolejki do tej pory jest winą rządu Tuska i całej PO. Celowo przedłużają wydanie zezwoleń na jej eksploatację, - na złość Żmurkiewiczowi.

Gość • Piątek [20.06.2008, 10:18:13] • [IP: 80.245.189.***]

A te trzy gwiazdeczki świnoujskie na zdjęciu to pewnie na spacerku były.Ale wybrały sobie miejsce na spacer.

Gość • Piątek [20.06.2008, 08:48:08] • [IP: 82.195.137.***]

to napewno te łyse pajace z BMWu BEEMA musi byc, ale na petrol juz nie chwatajet wiec trzeba sosine jakos kołowac. Gdzie ja mieszkam. ... bez kitu...!

Gość • Piątek [20.06.2008, 07:19:42] • [IP: 80.245.186.**]

bazgrzą a nie bazgrają!

Gość • Piątek [20.06.2008, 05:58:32] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Czwartek [19.06.2008, 22:03] • [IP: 80.245.190.**]Z sygnalizatorów zrób sobie kolorofony i będziesz miał kolorowe życie

Oglądasz 1-25 z 78
■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■