POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.05.2020, 19:54:03] • Świnoujście

Mieszkaniec: Czekają aż runie?

Mieszkaniec: Czekają aż runie?

fot. Czytelnik

Znaki pełnią funkcję informacyjną, ostrzegawczą, zakazu, nakazu. Są pomocne w codziennym życiu. Co jednak, gdy znaki zaczynają stanowić zagrożenie? Na taki właśnie znak natknął się nasz Czytelnik.

- Przy rondzie w centrum miasta stoi (jeszcze) od dwóch dni przechylony niebezpiecznie słup z nazwami ulic, czy nikt tego nie widzi, że w każdej chwili może on runąć na przejeżdżające w tym miejscu samochody?- pyta Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:52:37] • [IP: 31.11.131.***]

Na skrzyżowaniu Kołłątaja Wilków Morskich Staszica od kilku lat brak 2 słupków, łańcuszki pozrywane i nie ma kto tego naprawić. Proszę wrzucić zdjęcie bo monity nie docierają do osób odpowiedzialnych.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 10:59:04] • [IP: 31.11.131.**]

Pomijając kwestie geometryczne (pion, poziom, pośrednie) warto zauważyć pięknie uchwycone na fotografii Czytelnika inny ''kwiatek''. Na obszarze (szacunkowo) 20m x 20m możemy doliczyć się 10 znaków drogowych, tablic i tabliczek. Podobnie, jeśli nie gęściej mamy na pozostałym obszarze miasta. To normalne? Na usta ciśnie się retoryczne pytanie: o co tu chodzi? Odpowiedź nasuwa się dziecinnie łatwa. ..i też retoryczna.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 10:08:49] • [IP: 94.254.236.**]

Szkoda gadać co się dzieje w tym mieście na każdym kroku bałagan, pijaństwo i takie kwiatki

Gość • Niedziela [24.05.2020, 10:01:44] • [IP: 37.8.215.***]

A może czytelnik po pijaku próbował zdemolować słupek, a teraz rżnie głąba, że to i tamto z tym słupkiem.Przyznaj się do winy, napraw szkodę i będzie po sprawie...

Gość • Niedziela [24.05.2020, 08:59:42] • [IP: 31.11.131.**]

''Czekają aż runie?'' A niby dlaczego? Przecież to taka moda. Po raz pierwszy pewnie wprowadzona na beton platzu gdzie postawiono krzywe latarnie. Takie kwiatki pojawiły się od czasu gdy pewna pani za przyzwoleniem dziedzica zaczęła odgrywać w mieście rolę urbanistki. Lubi kłaść. Świadczą o tym również ławki legowiska na tym samym platzu.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 07:18:50] • [IP: 31.1.158.***]

Ten znak jeszcze nie puścił korzeni tak głęboko, i stąd wiatry wiejące go przechyliły...A gościu mógł go przecież naprostować i było by po problemie...😈

Gość • Niedziela [24.05.2020, 01:24:48] • [IP: 37.47.129.***]

TO MIASTO TO JEDNA WIELKA RUINA! Z PREZYDENTEM I JEGO URZĘDNIKAMI NA CZELE...

Gość • Niedziela [24.05.2020, 00:08:20] • [IP: 176.221.122.**]

Trzeba utworzyć straż miejską, która będzie się przemieszczała po mieście i raportowała dla określonych urzędników zauważone nieprawidłowości, do natychmiastowej naprawy. Kierownik UM pewno zrozumie, że jest taka służba potrzebna i taka procedura. , ażeby mieszkańcy nie załatwiali spraw, które są obowiązkiem urzędników.

Gość • Sobota [23.05.2020, 23:50:42] • [IP: 37.47.183.**]

No jasne specjalnie, zeby autobusem zahaczyć lub ciągnikiem

Gość • Sobota [23.05.2020, 23:37:28] • [IP: 31.11.130.***]

O kurła, ale urwał...

Gość • Sobota [23.05.2020, 23:10:09] • [IP: 176.221.122.**]

przy okazji czytelnik zareklamował niechcący (?) pewną firmę taxi

Gość • Sobota [23.05.2020, 22:10:56] • [IP: 194.49.107.**]

Nie runie, czeka na następnego pijanego idiotę który wyładuje swoje emocje i może uda się wygiąć w drugą stronę.

Gość • Sobota [23.05.2020, 22:04:08] • [IP: 167.114.118.*]

Ale wieśniackie drogowskazy." Betoniarka" z" Gumolkiem" lubi opływać się w tandecie...

Gość • Sobota [23.05.2020, 20:56:21] • [IP: 37.8.231.***]

Może nie RUNIE a się tylko przewróci?

Gość • Sobota [23.05.2020, 20:43:14] • [IP: 37.248.160.***]

Znaki same sie nie wyginaja !! Czytelnik za mało czujny

Oglądasz 1-15 z 15
■ W środę. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z uwagi na prowadzoną modernizację sieci wodociągowej, w środę 27 maja 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Grottgera ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■