POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.11.2022, 17:59:04] • Wolin

Volkswagen, który wpadł do wody był uszkodzony

Volkswagen, który wpadł do wody był uszkodzony

fot. OSP Kołczewo

Dziennikarze portalu ikamien.pl dotarli do szczegółów czwartkowego zdarzenia w Wolinie. Przypomnijmy, przy moście kolejowym samochód osobowy marki volkswagen wjechał do wody. Z naszych informacji wynika, że właściciel auta, którym był mieszkaniec Świnoujścia sprzedał je około trzy tygodnie temu.

Policjanci ustalili właściciela auta. Numer VIN był zgodny z tym, który znajdował się na naklejce rejestracyjnej auta. Właścicielem auta okazał się mieszkaniec Świnoujścia, który poinformował funkcjonariuszy o tym, że około trzech tygodni temu sprzedał samochód. Na dowód tej transakcji przedstawił umowę sprzedaży.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające pozwalające ustalić okoliczności w których doszło do tego wypadku.

Samochód znajdował się na głębokości około 3,5 metra. Udało się go wyciągnąć dzięki wspólnym działaniom strażaków, a także dźwigowi.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Sobota [26.11.2022, 22:08:43] • [IP: 46.76.184.**]

No cóż, taka Gmina. Nie złe towarzystwo. ...

Gość • Sobota [26.11.2022, 15:29:24] • [IP: 80.94.26.**]

Umowa na nieistniejącą osobę..adres. taka osoba nie miesxka pod tym adresem.

Gość • Sobota [26.11.2022, 13:36:43] • [IP: 185.220.101.**]

i po kiego wuja go wyciongali

Gość • Sobota [26.11.2022, 13:15:58] • [IP: 88.218.253.***]

Kupił i... utopił?? Coś śmierdzi. .. mimo kąpieli :-)))

Gość • Sobota [26.11.2022, 10:56:56] • [IP: 178.235.146.***]

Jednak go utopił🤣🤣🤣🤣to zaplanowane...wyłudzenie odszkodowania.

Gość • Sobota [26.11.2022, 10:26:52] • [IP: 176.221.123.**]

Wyłudzenie odszkodowania 🤷🏻‍♂️

Gość • Sobota [26.11.2022, 09:42:30] • [IP: 37.30.104.**]

Obciążyć gnoja kosztami akcji to odstraszy innych od zatruwania środowiska

Gość • Sobota [26.11.2022, 08:41:23] • [IP: 88.218.254.**]

A to nie temu panu przypadkiem jakiś czas temu porsche samo się spaliło cudownie?

Gość • Sobota [26.11.2022, 08:10:16] • [IP: 37.47.178.***]

Nikt nie zna prawdy, domniemania są jednoznaczne. Opluwać, opluwać i opluwać, jakie to jest teraz modne. Szkoda że bezkarne, może chociaż karma was dopadnie.

Gość • Sobota [26.11.2022, 08:09:00] • [IP: 46.205.136.**]

To dziwne. Treść tytułu, że był uszkodzony, nie pojawia się w tekście artykułu i nie wiemy, jak był uszkodzony.

Gość • Sobota [26.11.2022, 08:08:45] • [IP: 37.47.152.**]

A mi smierdzi palantami na forum.

Gość • Sobota [26.11.2022, 05:51:33] • [IP: 89.72.111.***]

Skoro okazał do wód sprzedaży, to nie jest właścicielem.

Gość • Sobota [26.11.2022, 01:15:12] • [IP: 92.118.166.***]

Ktoś musi zapłacić za akcję..

Gość • Piątek [25.11.2022, 23:06:49] • [IP: 37.47.184.***]

To ten v10 spod monopolu przy uznamie? Niezły trupek. Jeśli miał ac warto się przyjrzeć sprawie.

1392 • Piątek [25.11.2022, 20:33:04] • [IP: 5.173.171.***]

Hahaha... zgodził się na wariograf ?

Gość • Piątek [25.11.2022, 20:02:36] • [IP: 78.10.206.*]

Był uszkodzony, bo elektryka zamokła... XD

Gość • Piątek [25.11.2022, 19:45:07] • [IP: 95.41.227.**]

Odcinek trzeci. Volkswagen wpadł do wody bo był uszkodzony, a właściciel go wcześniej sprzedał. Najprawdopodobniej płetwonurkom ze Szczecina.

Gość • Piątek [25.11.2022, 19:14:43] • [IP: 46.205.136.**]

Kto zapłaci za akcję ratunkową? Tyle ludzi i sprzętu z całego powiatu i Szczecina brało udział!

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:58:52] • [IP: 37.47.157.***]

Mężczyzna z Legionów nie kojarzy tego Touarega?

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:58:51] • [IP: 188.33.232.***]

Ten wóz bardzo długo stał na sprzedaż, jeszcze kilka dni temu był w tym samym miejscu

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:55:57] • [IP: 188.33.232.***]

Przecież tego nikt nie chciał kupić, stal i stał

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:22:31] • [IP: 176.221.122.***]

Tego trupa nikt nie chciał kupić bo stał kolo kudly więc sam się go pozbył lub sprzedal rybka. 🤣

Gość • Piątek [25.11.2022, 18:12:34] • [IP: 37.47.146.***]

Śmierdzi wyłudzeniem odszkodowania z AC.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o średniej prędkości do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■