POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.12.2022, 16:09:25] • Świnoujście

Sukces żołnierza 8. FOW w Trójboju Siłowym

Sukces żołnierza 8. FOW w Trójboju Siłowym

fot. sekcja WFiS 8FOW

Oficer z 2dOTrM 8.FOW osiągnął spory sukces sportowy. Wziął udział w zawodach o Puchar Świata XPC w Trójboju Siłowy. Żołnierz z 8 FOW zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji junior Służb Mundurowych i trzecie miejsce w klasyfikacji junior do 90 kg.

Oficer osiągnął taki sukces dzięki temu, że w przysiadzie ze sztangą osiągnął wynik 240 kg. W wyciskaniu sztangi leżąc miał wynik 162,5 kg, a w martwym ciągu 237, 5 kg.

Sukces żołnierza 8. FOW w Trójboju Siłowym

fot. sekcja WFiS 8FOW

Mat. oprac. na podstawie facebooka Marynarki Wojennej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Sobota [03.12.2022, 23:59:52] • [IP: 176.221.123.***]

Personalia nieznane, bo portal wszedł w posiadanie wiedzy z podglądu. A wystarczyło wejść w Google, aby się dowiedzieć, że uczestnicy zgadzają się na upublicznianie swoich danych osobowych na rozmaitych portalach. Całe przedsięwzięcie ma siedzibę w Siedlcach, jest znany organizator z Siedlec, uczestnicy muszą wpłacić wpisowe, które nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji. Były mistrzostwa Polski, Puchar Europy, Puchar Swiata - wszystko w Siedlcach. Można by było w Świnoujściu zorganizować Super Puchar Świata, też mamy przecież salę gimnastyczną, nie trzeba by było jeździć do Siedlec.

Gość • Sobota [03.12.2022, 19:30:02] • [IP: 37.248.224.***]

TAK WYGLĄDA WOJSKO -JEDEN OSIŁEK I PIĘĆDZIESIĘCIU DO KASY. WYŚCIG SZCZURÓW TRWA PO NAGRODY NA KONIEC ROKU. POTEM NAGRODY NA POCZĄTEK ROKU I TAK CO ROK.

Gość • Sobota [03.12.2022, 17:12:43] • [IP: 176.221.123.***]

Dziadek nam opowiadał jak jego kolega zapytał się ile razy podniesie Trelinkę którą kładzono na nowe drogi no bo Jurek podniesie 10 razy a krzysiek 8 razy Dziadek powiedział że 0 podniesie a dlaczego bo będzie siedziałw Fotelu i liczył jak tragarze wyładowują te trelinki z wagonu będzie liczmenem

Gość • Sobota [03.12.2022, 13:27:56] • [IP: 37.248.224.***]

ZAMIESZCZAJAC TEN ARTYKUŁ OFICEROWIE POLITYCZNI PLANOWALI PIERDNAĆ A SIĘ ZESRALI. WIELKI PIERD WOJSKA.

Gość • Sobota [03.12.2022, 11:47:29] • [IP: 92.118.166.***]

Szkoda zdrowia, niestety kłopoty stawowo-mięśniowe to może być kwestia czasu.

Gość • Sobota [03.12.2022, 10:42:07] • [IP: 46.205.140.*]

Gdy byłem młody wydawało się że podniesienie 100 kg to nic wielkiego a produkty takie jak cement ziemniaki itd były pakowane w worki po 50 kg.Oj się na dźwigało. Podziwiam żołnierza i męski sport i gratuluję sukcesu.Mam nadzieję że wszystko jest pod kontrolą medyczną.Ja po latach odczuwam kręgosłup.

Gość • Sobota [03.12.2022, 09:25:48] • [IP: 178.238.247.***]

W konkursie też jest zgłoszony jako" żołnierz 8. FOW" ? A może to pseudonim sportowy ?

Gość • Sobota [03.12.2022, 09:24:49] • [IP: 5.173.248.**]

Mat. oprac. na podstawie facebooka Marynarki Wojennej - niezłe źródło.

Gość • Sobota [03.12.2022, 08:54:53] • [IP: 178.238.246.***]

Brawo gratulacje

Gość • Sobota [03.12.2022, 08:27:36] • [IP: 5.173.152.***]

Pracujecie u Niemców na zmywaku ? To wasz pierdolony wybór cioty za euro

Gość • Sobota [03.12.2022, 08:10:40] • [IP: 37.47.153.**]

Gość • Sobota [03.12.2022, 04:54:10] • [IP: 109.196.114.**]

Odezwaly sie upoślady internetowe ktore po jednym płaskim tydzień by drogi do domu szukały.Lewactwo to stan umysłu

Gość • Piątek [02.12.2022, 23:25:54] • [IP: 37.47.160.***]

Wojsko jest tak żenujące że nawet w takich komunikatach prasowych nie podają jak typ się nazywa... Może niech jakieś numery im nadadzą i piszą" oficer nr 3674 itd. " :)))

Gość • Piątek [02.12.2022, 23:06:36] • [IP: 5.173.193.**]

a jajka jak orzeszki u wiewiorki, brawo ze nazwiska nie podali bo wszystcy by beke krecili z zolnierza

Gość • Piątek [02.12.2022, 22:59:49] • [IP: 88.218.254.**]

Pracuję w Porcie Wojennym i nie wiem kim jest ten" zapracowany" żołnierz z: Oficer z 2dOTrM 8.FOW - nawet nie wiem co to za skrót!

Gość • Piątek [02.12.2022, 21:25:07] • [IP: 37.248.224.***]

PIERDU PIERDU I DO KASY PO NAGRODY. SWOJĄ DROGĄ ZA TE ZDJĘCIE Z PIERDEM I ARTYKUŁ W PEŁNI ZASŁUŻONA NAGRODA.

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:56:53] • [IP: 62.69.203.**]

Oficer bezimienny ?

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:39:46] • [IP: 79.186.52.**]

Brawo

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:26:02] • [IP: 37.248.224.***]

KOT PREZESA ROBI TAKĄ MINĘ JAK KUPĘ ZROBI.

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:07:05] • [IP: 88.218.252.**]

Żołnierz, oficer, żołnierz, oficer...Kogoś tu zdrowo poj..ło! Zupełny brak szacunku dla człowieka!

Gość • Piątek [02.12.2022, 20:00:08] • [IP: 176.221.122.**]

Do 254, tajemnica wojskowa.

FIKOŁ • Piątek [02.12.2022, 19:34:21] • [IP: 37.248.179.**]

To bardzo dobrze że jemu nie pękła żyłka pierdząca, bo smród przeszedłby całą 8 FOW...Takie napięcie mięśni może do tego doprowadzić...👺👺👺

Gość • Piątek [02.12.2022, 18:38:51] • [IP: 176.221.122.***]

Co ten koles z tylu mu robi? Troche niesmacznie takie zdjecia upubliczniac.

Gość • Piątek [02.12.2022, 18:33:59] • [IP: 88.218.253.***]

I co ten sukces niby polepszy nasz standard życia? Co wniesie jako wartość dodaną do społeczności Świnoujścia? Poprawi nam się coś? Bez sensu robota.

Gość • Piątek [02.12.2022, 18:31:31] • [IP: 176.221.122.***]

160 na klatę to ja w seriach cisnę a hantlem 60 kg się rozgrzewam i się nie chwalę i to na sucho

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W nocy prognozowany jest silny, zachodni wiatr o średniej prędkości do 30-40 km/h, w porywach do 65-75 km/h ■ Pogoda w Polsce kształtowana będzie przez rozległy układ niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Z północnego-zachodu napływać będzie nieco chłodniejsza masa powietrza polarno-morskiego o równowadze chwiejnej ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■