POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.08.2023, 13:17:16] • Szczecin

Odzyskali skradzionego w Niemczech kampera

Odzyskali skradzionego w Niemczech kampera

fot. MOSG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Szczecinie odzyskali kampera marki Fiat Knaus. Pojazd skradziony został w Niemczech, a jego wartość oszacowano na 150 tys. zł.

Do odzyskania kampera doszło 2 sierpnia w Radziszewie. Patrol Straży Granicznej przystąpił do kontroli tego pojazdu z niemiecką rejestracją. Autem podróżował 40-letni Polak. Przeprowadzona kontrola pojazdu pod kątem jego pochodzenia wykazała, Strażnicy graniczni ustalili, że kamper figuruje w Systemie Informacyjnym Schengen oraz w bazie Interpol, jako utracony na terytorium Niemiec 28 lipca tego roku.

Kierowca wraz z pojazdem został zatrzymany. Dalsze czynności w sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gryfinie prowadzą funkcjonariusze z Placówki SG w Szczecinie.

Morski Oddział Straży Granicznej


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■