POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.05.2020, 11:36:35] • Świnoujście

Basen już otwarty? Ale tylko na dachu

Basen już otwarty? Ale tylko na dachu

Zdjęcie zrobione na drugi dzień po deszczu.(fot. Czytelnik )

Mieszkańców Świnoujścia bardzo interesują inwestycje, które realizowane są przez Miasto. Na pewno taką najbardziej wyczekiwaną jest nowa pływalnia miejska. Jej mury wspięły się już do góry i budynek stoi. Obecnie trwają prace wewnątrz budynku.

Piękny z zewnątrz budynek nie jest chyba jednak wolny od wad wykonawczych. Czy to już taka tradycja, że świnoujskie inwestycje nie są porządnie zrobione?

Nie umknęło uwadze mieszkańców, że na dachu nowego obiektu po opadach deszczu stoi woda. Dużo wody. Nie jesteśmy budowlańcami, więc nie wiemy czy tak powinno być, ale nam się wydaję, że to karygodny błąd. Stojąca woda będzie niszczyła dach, a tylko czekanie na jej wysychanie nie jest chyba właściwym procesem?

Z niecierpliwością czekamy na otwarcie nowej pływalni, ale chcemy żeby była solidnie wykonana bo będzie nam służyła długie lata. Trzeba zacząć naprawianie błędów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Poniedziałek [18.05.2020, 22:03:39] • [IP: 37.47.189.**]

To prawda że tam parkingu nie bèdxie??

Gość • Sobota [16.05.2020, 16:15:16] • [IP: 37.248.99.***]

Toż to zbiornik przeciw pożarowy

Gość • Sobota [16.05.2020, 13:11:19] • [IP: 89.151.32.***]

22:38:09 przeciez pisałeś o budce i czaskowskim.

Gość • Sobota [16.05.2020, 11:57:37] • [IP: 178.238.253.**]

Po co się wypowiadać, jak się nie posiada rzetelnych informacji. Próba szczelności stropodachu i tyle.

Gość • Sobota [16.05.2020, 11:32:34] • [IP: 167.114.118.*]

Próba szczelności.

Gość • Sobota [16.05.2020, 09:26:07] • [IP: 176.221.123.***]

na budowie była przeprowadzana próba szczelności stropodachu, która polega na zamknięciu odpływów i napełnieniu dachu wodą w celu ujawnienia ewentualnych nieszczelności.

Gość • Sobota [16.05.2020, 06:34:05] • [IP: 83.137.6.***]

DACH SZCZELNY TO DOPIERO COŚ NOWEGO. NIKT TAKIEGO NIE MA SOLIDNA FIRMA OD BASENÓW.

Gość • Sobota [16.05.2020, 01:37:23] • [IP: 94.254.232.***]

Znów jakiś konfident ze szkolnej 13, ech... Pozdrawiam Cię 👏

Gość • Piątek [15.05.2020, 22:51:39] • [IP: 176.221.123.***]

deszczówka teraz w cenie.

Schoolwysyn • Piątek [15.05.2020, 22:50:40] • [IP: 94.254.235.***]

Szkolna Bay Sands

Gość • Piątek [15.05.2020, 22:38:09] • [IP: 164.127.255.**]

18:27:13] • [IP: 176.221.123.***] Kidawę nazywasz d...? Rozumiem twoje wielkie rozczarowanie i poczucie ośmieszenia jako leminga, ale o kobiecie tak się nie mówi! Dość już tego chamstwa z waszej, PeOwskiej strony wobec tej kobiety!

Gość • Piątek [15.05.2020, 22:12:07] • [IP: 31.0.82.***]

Wspaniałe warunki dla uprawy ryżu...

Gość • Piątek [15.05.2020, 20:08:01] • [IP: 176.10.99.***]

Projektant zatrudnił leniwego asystenta- obaj nie skupili się na odpływie deszczówki:)

mar. • Piątek [15.05.2020, 18:59:49] • [IP: 188.146.156.**]

W naszym klimacie nie wolno budować płaskich dachów przykład Chorzów--raz na jakiś czas będą inne i nie będzie winnego

Gość • Piątek [15.05.2020, 18:47:35] • [IP: 176.221.122.***]

A moze podpatrzyli Jak to jest np:w Vancouver I bedzie drugi basen na dachu plus sciezka spacerowa, kwiaty, zielen I przyjemnie szczegolnie dla tych co mieszkajach na wyzszych kondygnacjach w bloku obok?Niech zgadne, pewno bedzie kolejny ogrod sensoryczny a co?Jak szalec to szalec!poprosze oranzade I piec pustych szklanek! pozdrawiam

Gość • Piątek [15.05.2020, 18:27:13] • [IP: 176.221.123.***]

17:53:47] • [IP: 164.127.255.** Czy Tobie wszystko kojarzy się i wszędzie widzisz d...

Gość • Piątek [15.05.2020, 17:53:47] • [IP: 164.127.255.**]

14:11:29] • [IP: 37.47.185.**] " dach codziennie jest zalewany - woda w celu sprawdzania szczelności dachu". ...Byłażby to prawda? Czy to tak jak z tłumaczeniami Kidawy Błońskiej przez" Czaskoskiego" i Budki(Suflera), że jest zwycięska i wspaniała, dlatego ją wyrzucają? - Niech fachowcy dachowi się zgłoszą.

Gość • Piątek [15.05.2020, 17:39:59] • [IP: 178.235.147.***]

Jest basen to musi być woda.

Gość • Piątek [15.05.2020, 16:39:42] • [IP: 5.174.199.***]

takich basenów jest więcej. np na dachu Domu Kultury Słowianin. Odpływy zapchane i przy większym deszczu wspaniałe panele słoneczne mogą zostać zalane. Patrzę na to z okna. Powiadomiłem biuro ale woda raczej wysycha niż spływa. A winni nawiedzeni karmiciele ptaków i śmieciarze z rotacyjnego. Warto by wreszcie uświadomić tych ludzi co robią.

troll • Piątek [15.05.2020, 16:10:44] • [IP: 46.230.140.**]

Oj tam zaraz, kominiarz będzie w gumiakach sprawdzał kominy. .

Gość • Piątek [15.05.2020, 16:02:45] • [IP: 31.0.43.**]

Gdzie jest trzeci prom? Kolejka konczy się za pecem!!😤😤😤😤😟

Gość • Piątek [15.05.2020, 14:56:28] • [IP: 83.137.6.***]

ZA TO DACH SZCZELNY NIE PRZECIEKA NIC TYLKO UPRAWĘ RYŻOWĄ ROZPOCZĄĆ A MÓWILI ZE SUSZA W KRAJU TV KŁAMIE?

swinoujscianie • Piątek [15.05.2020, 14:53:22] • [IP: 176.221.123.***]

Czy inspektor nadzoru jest o tym poinformowany !! to jest pozostawiony bubel, inspektorom najchetniej nie chce sie wchodzic na dach !! poniewaz wykonawca zaprosil na suty zakrapiany obiad i wszystko jest ok. podpisane, to jest szczyt chamstwa i hanby, kto za to odpowiada ??

Gość • Piątek [15.05.2020, 14:11:29] • [IP: 37.47.185.**]

Do kilku baranów i nieuków, dach codziennie jest zalewany woda w celu sprawdzania szczelności dachu

Gość • Piątek [15.05.2020, 14:01:19] • [IP: 176.221.123.**]

Skoro warstwa bitumiczna zostale juz wykonana to znaczy ze jest skonczony wiec tak juz zostanie.BUBEL bo niewierze ze przy odbiorze bedzie padal desz albo z hydrantow wyleja wode.Wiec Gość • Piątek [15.05.2020, 12:52:28] • [IP: 5.173.158.***] co tu konczyc??Beda ponownie na wykonane pokrycie wykonywac warstwe profilujaca i ponowne pokrycie??Wierzysz w to czy w kompetencje michalskiej?Dla dobrego pijaru przyklepia to pousmiechaja sie do fotografa i bedzie ok.a z twoich podatkow za dwa lata beda zmieniac pokrycie dachu.Ulice tez sa prawidlowo robione ze po odaniu stoja kaluze wody??To ze gmina ma obowiazek wybrac najtansza oferte nie znaczy ze wszystko ma byc spier...bo tanio niby.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do godziny 12.00 w Świnoujściu, do puszek WOŚP zebrano już 20 000 złotych ■ W ciągu dnia na południu i wschodzie będą pojawiać się opady śniegu powodujące oblodzenie. Poza tym rano i wieczorem w większości kraju wystąpi śliskość nawierzchni spowodowana szronem oraz miejscami marznącą wilgocią ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■